Παναιτωλικός - Ατρόμητος: Το "πράσινο" deja vu με τους σκόρερ Καρέλη - Χουχούμη και προπονητή τον Αναστασίου

Ο Νίκος Καρέλης με τον Διαμαντή Χουχούμη
Ο Νίκος Καρέλης με τον Διαμαντή Χουχούμη EUROKINISSI

Νίκος Καρέλης και Διαμαντής Χουχούμης ήταν οι σκόρερ του Παναιτωλικού κόντρα στον Ατρόμητο, ωστόσο οι δύο ποδοσφαιριστές είχαν σκοράρει σε νίκη του Παναθηναϊκού επί της Κέρκυρας με 2-0, έχοντας ως προπονητή τον Γιάννη Αναστασίου.

Ο Παναιτωλικός νίκησε τον Ατρόμητο 2-0 χάρη στο υπέροχο γκολ του Νίκου Καρέλη στο 46ο λεπτό και τη σκαστή κεφαλιά του Διαμαντή Χουχούμη στο 74ο λεπτό.

Ωστόσο οι δυο τους έχουν σκοράρει ξανά σε παιχνίδι που έληξε 2-0, έχοντας ως προπονητή τον Γιάννη Αναστασίου. Ωστόσο το έκαναν ως ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού σε αγώνα με την Κέρκυρα στη Λεωφόρο.

Σε εκείνο το παιχνίδι και πάλι ο Καρέλης άνοιξε το σκορ με τον Καρέλη στο 45ο λεπτό και ο Χουχούμης σφράγισε το τρίποντο στο 86ο λεπτό. Μάλιστα εκείνη η αγωνιστική ήταν στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής, όπως ακριβώς και το παιχνίδι του Παναιτωλικού με τον Ατρόμητο.

TAGS STOIXIMAN SUPER LEAGUE ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΛΛΑΔΑ