Ολυμπιακός - Ναντ: Οι πανηγυρισμοί των ερυθρολεύκων με τον κόσμο μετά τη σπουδαία πρόκριση στον τελικό του Youth League
![Οι πανηγυρισμοί των παικτών του Ολυμπιακού με τον κόσμο μετά τη σπουδαία πρόκριση στον τελικό του Youth League](https://www.sport24.gr/img/2086/10301689/063000/we480/480/olympiacos.jpg)
Το τελικό σφύριγμα βρήκε τον Ολυμπιακό ξανά θριαμβευτή με την Κ19 να αποκλείει τη Ναντ στη διαδικασία των πέναλτι με 3-1 και να προκρίνεται στον τελικό του Youth League, με τους παίκτες της ομάδας να πανηγυρίζουν έξαλα μαζί με τον κόσμο που τους ακολούθησε στη Νιόν.
Οι Νέοι του Ολυμπιακού έγραψαν κι εκείνοι ιστορία, καθώς επικράτησαν 3-1 της Ναντ στα πέναλτι (0-0 κανονική διάρκεια) και πήραν την πρόκριση για τον τελικό του Youth League.
Το τελικό σφύριγμα βρήκε τους ερυθρολεύκους να πανηγυρίζουν μέσα σε ντελίριο ενθουσιασμού μπροστά από τους φίλους της ομάδας που τους ακολούθησαν στη Νιόν.