CONFERENCE LEAGUE

Ολυμπιακός - Φενέρμπαχτσε: Ο Φορτούνης με γκολάρα εκτός περιοχής άνοιξε το σκορ στο 8'

Η στιγμή που ο Κώστας Φορτούνης σουτάρει για το 1-0 του Ολυμπιακού επί της Φενέρμπαχτσε EUROKINISSI SPORTS

Ο Ολυμπιακός εκμεταλλεύτηκε το λάθος στην άμυνα της Φενέρμπαχτσε, με τον Κώστα Φορτούνη να ανοίγει το σκορ μόλις στο 8ο λεπτό της αναμέτρησης με γκολάρα εκτός περιοχής.

Ο Ολυμπιακός μπήκε μπροστά στο σκορ μόλις στο 8ο λεπτό της αναμέτρησης με τη Φενέρμπαχτσε στο Καραϊσκάκης, το οποίο πήρε φωτιά.

Ο Μασούρας πίεσε τον Σογιούντσου, ο οποίος έκανε λάθος, ο Φορτούνης έγινε αποδέκτης της μπάλας κι έκανε το σουτ εκτός περιοχής, στέλνοντας την μπάλα στη γωνία του Λιβάκοβιτς για το 1-0.

TAGS CONFERENCE LEAGUE ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΛΛΑΔΑ ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ ΤΟΥΡΚΙΑ ΚΩΣΤΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΗΣ