ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ ΡΟΝΑΛΝΤΟ

Ο Ρονάλντο έστειλε φιλάκια σε αυτούς που του φώναζαν "Μέσι, Μέσι"

Ο Ρονάλντο στέλνει φιλάκια σε αυτούς που φώναζαν "Μέσι, Μέσι"
Ο Ρονάλντο στέλνει φιλάκια σε αυτούς που φώναζαν "Μέσι, Μέσι" PRINT SCREEN

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο κατευθυνόμενος προς τη φυσούνα στο ημίχρονο του αγώνα με την Αλ Χιλάλ έστειλε φιλάκια στους οπαδούς που του φώναζαν "Μέσι, Μέσι", ενώ μετά την ήττα με 3-0 τσακώθηκε με τον πρόεδρο της αντίπαλης ομάδας.

Η Αλ Χιλάλ πήρε το ντέρμπι κόντρα στην Αλ Νασρ με 3-0, με την ομάδα του Κρτιστιάνο Ρονάλντο να έχει αρκετά παράπονα για τη διαιτησία.

Στο ημίχρονο κι ενώ το σκορ ήταν 0-0, οι οπαδοί της Αλ Χιλάλ για να πικάρουν τον Πορτογάλο σταρ φώναζαν "Μέσι, Μέσι", καθώς εκείνος κατευθυνόταν στη φυσούνα. Τότε ο Ρονάλντο χαμογελαστός τούς έστειλε φιλάκια.

Η ένταση του αγώνα κορυφώθηκε στο φινάλε, με τους γηπεδούχους να πετυχαίνουν δύο γκολ στο 89' και το 90+2'. Στο τέλος της αναμέτρησης ο Πορτογάλος είχε έναν έντονο διάλογο με τον πρόεδρο της Αλ Χιλάλ.