ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ BETSSON

Νίκη Βόλου - Άρης: Ο Σαβέριο από την άσπρη βούλα άνοιξε το σκορ για τους κίτρινους

Ο Άρης άνοιξε το σκορ από την άσπρη βούλα στο 28ο λεπτό του αγώνα με τη Νίκη Βόλου, με τον Σαβέριο να αναλαμβάνει την εκτέλεση για το 0-1.

Στο 27ο λεπτό της αναμέτρησης με τη Νίκη Βόλου ο Άρης κέρδισε πέναλτι για χέρι του Γαβριηλίδη από το γέμισμα του Γκαρθία από τα αριστερά.

Ο Κίκε Σαβέριο ανέλαβε την εκτέλεση κι ευστόχησε από τα 11 βήματα, νικώντας τον Γκαραβέλης για το 0-1. Στο 4-0 πλέον το συνολικό σκορ του προημιτελικού.

TAGS ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ BETSSON ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΛΛΑΔΑ