Με Μαρινάκη η παρουσίαση του συνδυασμού του Μώραλη
Παρουσιάζεται την Μεγάλη Τρίτη (15/4) η ιδρυτική διακήρυξη του συνδυασμού του υποψήφιου δημάρχου Πειραιά, Γιάννη Μώραλη. Παρών ο Βαγγέλης Μαρινάκης αλλά και ο Πέτρος Κόκκαλης.
Η παρουσίαση της ιδρυτικής διακήρυξης του συνδυασμού του Γιάννη Μώραλη για τον Δήμο Πειραιά θα γίνει την Μεγάλη Τρίτη (15/4) στις 14:00 στο πολιτιστικό κέντρο "Κώστας Κωσταράκος" στα Καμίνια.
Το παρών θα δώσουν ο πρόεδρος του Ολυμπιακού Βαγγέλης Μαρινάκης και ο Πέτρος Κόκκαλης αλλά και άλλα μέλη της ερυθρόλευκης οικογένειας.
Θυμίζουμε ότι οι κύριοι Μαρινάκης και Πέτρος Κόκκαλης θα είναι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι με τον συνδυασμό του Γιάννη Μώραλη.