SUPER LEAGUE 2

Λεβαδειακός - ΑΕΚ Β': "Βροχή" από γκολ, τέσσερα τέρματα σε 11 λεπτά

Στιγμιότυπο από το Λεβαδειακός - ΑΕΚ Β'
Στιγμιότυπο από το Λεβαδειακός - ΑΕΚ Β' INTIME

Καταιγισμός γκολ στο Λεβαδειακός - ΑΕΚ Β' στο πλαίσιο της 30ης αγωνιστικής της Super League 2, με τις δύο ομάδες να βάζουν από δύο γκολ σε διάστημα 11 λεπτών.

Ο Λεβαδειακός υποδέχθηκε την ΑΕΚ Β' στο πλαίσιο της 30ης αγωνιστικής της Super League 2, σ' ένα ματς με καταιγισμό γκολ. Αμφότερες οι ομάδες πέτυχαν από δύο γκολ στο πρώτο μέρος, ενώ τα τέσσερα συνολικά τέρματα σημειώθηκαν σε διάστημα 11 λεπτών.

Αρχικά, το σκορ άνοιξε για την Ένωση ο Γούσης στο 14ο λεπτό αγώνα, ο οποίος ευστόχησε από την άσπρη βούλα σε πέναλτι που κέρδισε ο Μιτάι, ενώ διπλασίασε τα τέρματα για την ομάδα του με ωραίο πλασέ στο 21'.

Δύο λεπτά αργότερα, οι γηπεδούχοι απάντησαν, με τον Κωνσταντινίδη να μειώνει σε 1-2, για να έρθει ο Νίλι στο 25' και να ισοφαρίσει για τον Λεβαδειακό σε 2-2.