Κύπελλο Ελλάδας: Αποθέωση στην ανοικτή προπόνηση στο Βικελίδης ενόψει του τελικού
![Οι οπαδοί του Άρη με καπνογόνα και συνθήματα αποθεώνουν τους παίκτες του Άρη](https://www.sport24.gr/img/9076/10319883/143000/we480/480/aris7.jpg)
Πολλοί φίλοι του Άρη έδωσαν το παρών στο Βικελίδης στην ανοικτή προπόνηση της ομάδας που πραγματοποίησε την Τετάρτη (22/05) ενόψει του τελικού Κυπέλλου Ελλάδας Betsson με τον Παναθηναϊκό το Σάββατο (25/05) στο Πανθεσσαλικό.
Ο Άρης συνεχίζει την προετοιμασία του ενόψει του τελικού Κυπέλλου Ελλάδας Betsson με το αντίπαλό τον Παναθηναϊκό το Σάββατο (25/05) στο Πανθεσσαλικό, με την ομάδα να πραγματοποιεί την Τετάρτη (22/05) ανοικτή προπόνηση.
Οι φίλοι των κίτρινων έδωσαν δυναμικό παρών στο Βικελίδης κι αποθέωσαν τους παίκτες του Άκη Μάντζιου, προκειμένου να τους εμψυχώσουν λίγα 24ωρα πριν από τον μεγάλο αγώνα.
![Στιγμιότυπο από την ανοικτή προπόνηση του Άρη στο Βικελίδης](https://www.sport24.gr/img/5262/10319877/856000/o/480/0/aris1.jpg)
![Η ανοικτή προπόνηση του Άρη στο Βικελίδης](https://www.sport24.gr/img/1068/10319876/812000/o/480/0/aris.jpg)
![Οι παίκτες του Άρη κατά τη διάρκεια της ανοικτής προπόνησης](https://www.sport24.gr/img/1214/10319879/938000/o/480/0/aris4.jpg)
![Ο Άκης Μάντζιος στην ανοικτή προπόνηση του Άρη](https://www.sport24.gr/img/1340/10319885/210000/o/480/0/mantzios.jpg)
![Οι φίλοι του Άρη αποθεώνουν τους παίκτες των κίτρινων](https://www.sport24.gr/img/3421/10319880/015000/o/480/0/aris5.jpg)
![Δυναμικό παρών από τον κόσμο του Άρη στην ανοικτή προπόνηση](https://www.sport24.gr/img/4349/10319882/081000/o/480/0/aris6.jpg)