Θετικός στον κορονοϊό και ο Σοϊλέδης
![Θετικός στον κορονοϊό και ο Σοϊλέδης](https://www.sport24.gr/img/2657/8933428/216000/we480/480/soiledis.jpg)
Ο Έλληνας αμυντικός της Στεάουα Βουκουρεστίου, Άρης Σοϊλέδης, ανακοίνωσε, μέσω ανάρτησής του στο Instagram, ότι διαγνώσθηκε σήμερα θετικός στον κορονοϊό.
Όλο και αυξάνονται τα κρούσματα κορονοϊού σε Ελλάδα και εξωτερικό. Ο Έλληνας αμυντικός της Στεάουα Βουκουρεστίου, Άρης Σοϊλέδης, δημοσίευσε το απόγευμα της Τετάρτης (21/10) στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram ότι σήμερα επιβεβαιώθηκε ότι είναι θετικός στον ιό.
Όπως ανακοίνωσε ο πρώην αριστερός μπακ της ΑΕΚ είναι ασυμπωματικός, αλλά ακολουθώντας το υγειονομικό πρωτόκολλο βρίσκεται ήδη σε απομόνωση στο σπίτι του.
![Θετικός στον κορονοϊό και ο Σοϊλέδης](https://www.sport24.gr/img/5764/9026239/870000/o/480/0/soiledis_instagram_covid.jpg)