Κηφισιά - ΠΑΣ Γιάννινα: Τρομερό ξεκίνημα στο ματς, τρία γκολ μέχρι το 11ο λεπτό

Ο Ματέου Σάντος πανηγυρίζει το γκολ κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα
Ο Ματέου Σάντος πανηγυρίζει το γκολ κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ / INTIME SPORTS

Φανταστικό ξεκίνημα στην αναμέτρηση της Κηφισιάς με τον ΠΑΣ Γιάννινα, με τους γηπεδούχους να προηγούνται στο 6', να ισοφαρίζονται στο 10', αλλά ένα λεπτό μετά να παίρνουν ξανά το προβάδισμα.

Με τρομερό ρυθμό ξεκίνησε ο αγώνα της Κηφισιάς με τον ΠΑΣ Γιάννινα στην Καισαριανή, καθώς μέσα σε 11 λεπτά μπήκαν τρία γκολ.

Η Κηφισιά μόλις στο 6' προηγήθηκε, όταν ο Ματέους Σάντος έκλεψε κι έβγαλε εξαιρετική μπαλιά από τα δεξιά στον Οζέγκοβιτς, ο οποίος με καρφωτή κεφαλιά έκανε το 1-0.

Οι Ηπειρώτες απάντησαν άμεσα, ισοφαρίζοντας τέσσερα λεπτά μετά, με τον Ροσέρο να πατάει περιοχή και με πλασέ να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

Ωστόσο, η χαρά των φιλοξενούμενων δεν κράτησε για πολύ, αφού οι γηπεδούχοι πήραν ξανά προβάδισμα. Μετά την κάθετη του Κωνσταντακόπουλου στον Ματέους Σάντος, εκείνος τσίμπησε την μπάλα, πριν μπει στην περιοχή εκτέλεση και έκανε το 2-1.