Ιωνικός - Παναθηναϊκός: Ο Μπερνάρ ακολούθησε τη φάση και από κοντά έκανε το 1-0

Ο Μπερνάρ σκοράρει κόντρα στον Ιωνικό
Ο Μπερνάρ σκοράρει κόντρα στον Ιωνικό INTIME SPORTS

Ο Παναθηναϊκός πήρε κεφάλι στο σκορ κόντρα στον Ιωνικό με τον Μπερνάρ στο 14ο λεπτό. Ο Βραζιλιάνος εκμεταλλεύτηκε την ασταθή επέμβαση του Χουτεσιώτη στην τελική προσπάθεια του Ιωαννίδη. Αυτό ήταν το πρώτο του γκολ στη Super League.

Ο Παναθηναϊκός πήρε το προβάδισμα στο σκορ με τον Ιωνικό στο 14ο λεπτό. Ο Ιωαννίδης δοκίμασε ένα σουτ με τον Χουτεσιώτη να τον σταματά, ωστόσο ο Βραζιλιάνος μεσοεπιθετικός πήρε το ριμπάουντ και με κοντινή προβολή έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

Δύο λεπτά μετά ο Παλάσιος από το ύψος της μικρής περιοχής έστειλε την μπάλα στο δοκάρι και σπατάλησε την ευκαιρία για να ανεβάσει τον δείκτη του σκορ σε 2-0.

TAGS STOIXIMAN SUPER LEAGUE ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΛΛΑΔΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ