Super League: Ο Διαμαντόπουλος στο Άρης - Ατρόμητος

Ο Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση της Κυριακής ανάμεσα στον Άρη και τον Ατρόμητο με στόχο την 4η θέση ενώ ο Ιωάννης Παπαδόπουλος θα σφυρίξει το παιχνίδι ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας που θα κρίνει κατά πολύ την παραμονή στη Super League.

Ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των διαιτητών για την 28η αγωνιστική στην οποία υπάρχουν αρκετά κρίσιμα παιχνίδια. Ανάμεσα σε αυτά ξεχωρίζουν η μάχη για την 4η θέση ανάμεσα στον Άρη και τον Ατρόμητο με τον Αριστοτέλη Διαμαντόπουλο να είναι ο άρχων της αναμέτρησης.

Επίσης στο παιχνίδι ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας που είναι κρίσιμο αναφορικά με τη μάχη για τη παραμονή στη Super League θα βρεθεί ο Ιωάννης Παπαδόπουλος.

Το παιχνίδι ανάμεσα στην ΑΕΛ και τον ΠΑΟΚ θα διαιτητεύσει ο Βασίλειος Φωτιάς και σε αυτό του "Γ. Καραϊσκάκης" ανάμεσα στον Ολυμπιακό και Ξάνθη θα σφυρίξει ο Στέφανος Κουμπαράκης.

Δείτε τους διαιτητές της 28ης αγωνιστικής:

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/4

19:00 ΑΕΛ - ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Βασίλειος Φωτιάς (Πέλλας)

Βοηθοί: Ηλίας Κωνσταντίνου (Πρεβέζας/Λευκάδας), Κωνσταντίνος Ψαρρής (Ζακύνθου)

4ος: Γεώργιος Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

19:00 Άρης - Ατρόμητος

Διαιτητής: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Τρύφων Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

4ος: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)

19:00 Ολυμπιακός - Ξάνθη

Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)

Βοηθοί: Βασίλειος Νικολακάκης (Ηρακλείου), Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)

4ος: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

19:00 Παναθηναϊκός - ΟΦΗ

Διαιτητής: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Γεώργιος Χριστακόγλου (Χαλκιδικής), Μιχαήλ Καρσιώτης (Κορινθίας)

4ος: Γεώργιος Τάσης (Ηπείρου)

19:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας

Διαιτητής: Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας), Πέτρος Πάτρας (Μακεδονίας)

4ος: Αθανάσιος Τζήλος (Λάρισας)

19:00 Λαμία - ΑΕΚ

Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Χρήστος Τζιώτζιος (Θράκης), Νικόλαος Σάββας (Σερρών)

4ος: Γεώργιος Βρέσκας (Πιερίας)

19:00 Λεβαδειακός - Πανιώνιος

Διαιτητής: Ευάγγελος Μανούχος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Χρήστος Μπαλτάς (Αχαΐας), Γεώργιος Χατζηνάκος (Δράμας)

4ος: Αναστάσιος Παπαπέτρου (Αθηνών)

19:00 Απόλλων Σμύρνης - Παναιτωλικός

Διαιτητής: Ευάγγελος Γρατσάνης (Τρικάλων)

Βοηθοί: Δημήτριος Σαμοίλης (Αθηνών), Μαρία Δέτση (Αθηνών)

4ος: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)

 
SHARE

24MEDIA NETWORK

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ