ΠΑΟΚ - Πανιώνιος: Η ισοφάριση του Ντουρμισάι και ο πανηγυρισμός μπροστά από τη "Θύρα 4" (VIDEO)

ΚΥΠΕΛΛΟ / ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: MOTION TEAM)
ΚΥΠΕΛΛΟ / ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: MOTION TEAM) MOTIONTEAM

Ο Πανιώνιος έφθασε στην ισοφάριση (1-1) στο 33ο λεπτό της εκτός έδρας ρεβάνς προημιτελικών κόντρα στον ΠΑΟΚ με τον Φιόριν Ντουρμισάι, ο οποίος έσπευσε να πανηγυρίσει το γκολ μπροστά από τη "Θύρα 4". (VIDEO)

Ο ΠΑΟΚ υποδέχεται τον Πανιώνιο - live η εξέλιξη του ματς από το Sport24.gr και ραδιοφωνικά από τον Sport24 Radio 103,3 - στη ρεβάνς της νίκης των κυανέρυθρων (2-1) στη Νέα Σμύρνης για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας κι άνοιξε το σκορ με τον Ντέγκο Μπίσεσβαρ στο 32ο λεπτό.

Οι κυανέρυθροι έφθασαν στην ισοφάριση ύστερα από ένα λεπτό (33') με τον Φιόριν Ντουρμισάι. Ο 22χρονος Αλβανός φορ του "Ιστορικού" νίκησε τον Αλέξανδρο Πασχαλάκη για το 1-1, ενώ πανηγύρισε το γκολ μπροστά από τη εξέδρα των οργανωμένων του Δικεφάλου, "Θύρα 4".