Παναιτωλικός - Πανιώνιος: Τα τρία γκολ του πρώτου ημιχρόνου (VIDEOS)

SUPERLEAGUE / ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΡΒΙΣΗΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Ο Παναιτωλικός προηγείται 3-0 του Πανιώνιου ήδη από το πρώτο ημίχρονο της τελευταίας χρονικά αναμέτρησης για την 24η αγωνιστική της Super League. (VIDEOS)

Ο Παναιτωλικός υποδέχεται τον Πανιώνιο - live από το Sport24.gr και ραδιοφωνικά από τον Sport24 Radio 103,3 - για την τελευταία χρονικά αναμέτρηση της 24ης αγωνιστικής της Super League.

Η ομάδα του Αγρινίου προηγείται ήδη από το ημίχρονο με 3-0! Άνοιξε το σκορ με κεφαλιά του Άργκους μετά από εκτέλεση κόρνερ στο έκτο λεπτό, διεύρυνε το προβάδισμα με ωραίο τελείωμα του Μπάιροβιτς. Μάλιστα, στο 41' ήλθε και το 3-0 με τον Μασουρέκ να "τρυπώνει" στο κέντρο της κυανέρυθρης άμυνας - η οποία πελαγοδρομούσε - και να νικά (και με τη βοήθεια του δοκαριού) τον Μανόιλοβιτς. Δείτε και τα τρία γκολ των γηπεδούχων: