Ο Κομίνης σφυρίζει στο ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

Ο Κομίνης σφυρίζει στο ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

Ο Γιώργος Κομίνης από τη Θεσπρωτία θα σφυρίξει το ντέρμπι της Κυριακής ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ την Κυριακή.

Ο διεθνής ρέφερι Γιώργος Κομίνης θα σφυρίξει την αναμέτρηση της Τούμπας ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ με την ΚΕΔ να επιλέγει τον έμπειρο και διεθνή διαιτητή από την Θεσπρωτία.

Ο Κομίνης στο παρελθόν έχει σφυρίξει και άλλα παιχνίδια ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ μεταξύ των οποίων ο περσινός τελικός Κυπέλλου ενώ ήταν 4ος στο ντέρμπι που δεν ξεκίνησε ποτέ ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Ολυμπιακό.

Βοηθοί του κ. Κομίνη θα είναι ο Ηλίας Αλεξέας και ο Κωνσταντίνος Ποντίκης, με 4ο διαιτητή τον Δημήτρη Στυλιαρά.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Σάββατο 10/3

15:00 ΑΕΛ-Κέρκυρα

Διαιτητής: Δημήτριος Θάνος (ΕΠΣ Γρεβενών)

Βοηθοί: Δ. Ευθυμιάδης (ΕΠΣ Πιερίας), Ι. Σίπκας (ΕΠΣ Πέλλας)

4ος: Στέφανος Κουμπαράκης (ΕΠΣ Θράκης)

17:15 Πανιώνιος-Ατρόμητος

Διαιτητής: Αριστείδης Βάτσιος (ΕΠΣ Δυτικής Αττικής)

Βοηθοί: Ι. Κουράκης (ΕΠΣ Ηρακλείου), Α. Φωτόπουλος (ΕΠΣ Αθηνών)

4ος: Αναστάσιος Παπαπέτρου (ΕΠΣ Αθηνών)

19:30 Παναθηναϊκός-Αστέρας

Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (ΕΠΣ Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Ρ. Μπούξμπαουμ (ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής), Κ. Νικολαϊδης (ΕΠΣ Μακεδονίας)

4ος: Αλέξανδρος Τσαμούρης (ΕΠΣ Πειραιά)

Κυριακή 11/3

15:00 Πλατανιάς-Ολυμπιακός

Διαιτητής: Γεώργιος Τζοβάρας (ΕΠΣ Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Δ. Βεργέτης (ΕΠΣ Αρκαδίας), Α. Πυλαρινός (ΕΠΣ Ζακύνθου)

4ος: Γεώργιος Λάμπρου (ΕΠΣ Εύβοιας)

17:15 Ξάνθη-Παναιτωλικός

Διαιτητής: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (ΕΠΣ Ηπείρου)

Βοηθοί: Δ. Τάτσης (ΕΠΣ Ηπείρου), Γ. Πασχάλης (ΕΠΣ Ηπείρου)

4ος: Αθανάσιος Σέζος (ΕΠΣ Κιλκίς)

17:15 Λαμία-Λεβαδειακός

Διαιτητής: Αθανάσιος Τζήλος (ΕΠΣ Λάρισας)

Βοηθοί: Χ. Κουρομπύλια (ΕΠΣ Δυτικής Αττικής), Α. Γρεβένης (Χαλκιδικής)

4ος: Δημήτριος Καραντώνης (ΕΠΣ Ημαθίας)

19:30 ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (ΕΠΣ Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Η. Αλεξέας (ΕΠΣ Μεσσηνίας), Κ. Ποντίκης (ΕΠΣ Πρέβεζας)

4ος: Δημήτριος Στυλιαράς (ΕΠΣ Αιτ/νίας)

Δευτέρα 12/3

19:30 ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Ιωάννης Παπαδόπουλος (ΕΠΣ Μακεδονίας)

Βοηθοί: Λ. Δημητριάδης (ΕΠΣ Μακεδονίας), Γ. Κελαζόγλου (ΕΠΣ Χαλκιδικής)

4ος: Αριστομένης Κουτσιαύτης (ΕΠΣ Άρτας)

 

 

 
SHARE

24MEDIA NETWORK

Δύναμη και αντοχή: 8 ασκήσεις που θα αναδείξουν τους μυς σου

Μια προπόνηση για όλο το σώμα, που μπορείς να την κάνεις παντού και να βλέπεις πάντα αποτελέσματα.

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ

 

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ SPORT24