Εκστασιασμένος οπαδός πανηγύρισε την πρόκριση της Ουνιονίστας επί της Βιγιαρεάλ με βουτιά στο χιόνι
![Οπαδός πανηγύρισε την πρόκριση της Ουνιονίστας επί της Βιγιαρεάλ με βουτιά στο χιόνι](https://www.sport24.gr/img/1643/10246852/568000/we480/480/unionistas.jpg)
Ένας τρελαμένος οπαδός της Ουνιονίστας πανηγύρισε την ιστορική πρόκριση της ομάδας του στη διαδικασία των πέναλτι (8-7) επί της Βιγιαρεάλ, βουτώντας στο χιόνι.
Η Βιγιαρεάλ γνώρισε τον σοκαριστικό αποκλεισμό από την Ουνιονίστας, ομάδα τρίτης κατηγορίας, στα πέναλτι. Το "κίτρινο υποβρύχιο" ηττήθηκε με 8-7 στα πέναλτι μετά το ισόπαλο 1-1 της κανονικής διάρκειας και έχασε το εισιτήριο για τους "16" της διοργάνωσης.
Η ιστορική πρόκριση της Ουνιονίστας, τρέλανε τους οπαδούς της. Ένας εξ' αυτών, όντας εκστασιασμένος, πανηγύρισε, βουτώντας στο χιόνι.
Η στιγμή που έχει απαθανατιστεί σε video, έχει γίνει viral, απεικονίζοντας τον νεαρό οπαδό να βγαίνει τρέχοντας από το σπίτι του και πέφτει με φόρα στο χιόνι.
Δείτε το: