Δίπλα στα παιδιά ο Γκαρσία
Ο Πάμπλο Γκαρσία βρέθηκε την Τετάρτη (9/4) στην κεντρική πλατεία της Πτολεμαΐδας, ανταποκρινόμενος στο κάλεσμα να στηρίξει την προσπάθεια του Συλλόγου Παιδιών ΑμεΑ Εορδαίας.
Φυσικά, τον Γκαρσία υποδέχτηκε πλήθος κόσμου, που τον αποθέωσε, ενώ ο ίδιος έδειχνε ιδιαίτερα συγκινημένος μοιράζοντας πολλά αυτόγραφα.
Ο Πάμπλο Γκαρσία, μάλιστα, τιμήθηκε από την δήμαρχο Εορδαίας, Παρασκευή Βρυζίδου, η οποία του παρέδωσε μία τιμητική πλακέτα που έγραφε "τιμής ένεκεν στον Πάμπλο Γκαρσία για την προσφορά του στα παιδιά".
![Δίπλα στα παιδιά ο Γκαρσία](https://www.sport24.gr/img/7633/8237832/838000/o/480/0/pablo.jpg)
![Δίπλα στα παιδιά ο Γκαρσία](https://www.sport24.gr/img/7051/8237833/878000/o/480/0/pablo1.jpg)
![Δίπλα στα παιδιά ο Γκαρσία](https://www.sport24.gr/img/3448/8237835/936000/o/480/0/garcia2.jpg)