PREMIER LEAGUE

Άστον Βίλα - Νιουκάστλ: Γκολάρα του Ίνγκς με βολ πλανέ για το 1-0 των γηπεδούχων

Ο Ντάνι Ίνγκς έχει ανοίξει το σκορ στο Άστον Βίλα - Νιουκάστλ και πανηγυρίζει | 21 Αυγούστου 2021 PRINT SCREEN

Ο Ντάνι Ίνγκς άνοιξε το σκορ για την Άστον Βίλα στο ματς με τη Νιουκάστλ με υπέροχο βολ πλανέ στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων στο πρώτο μέρος.

Ένα πανέμορφο τέρμα πέτυχε για την Άστον Βίλα κόντρα στη Νιουκάστλ ο Ντάνι Ίνγκς στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου μέρους. Συγκεκριμένα σε εκτέλεση αράουτ από τα δεξιά, είχαμε την πρώτη κεφαλιά η μπάλα πήγε προς το μέρος του Ίνγκς ο οποίος δεν το σκέφτηκε και αμέσως έπιασε ένα τρομερό βολ πλανέ για να γράψει το 1-0 για την ομάδα του.