AEK: Το μήνυμα σε Σιμάνσκι
![SUPERLEAGUE / PLAY OFF / ΠΑΟ - ΑΕΚ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ / EUROKINISSI)](https://www.sport24.gr/img/3307/8981157/428000/we480/480/szymanski.jpg)
Ο Νταμιάν Σιμάνσκι βρίσκεται στο δρόμο της επιστροφής και η ΑΕΚ έστειλε από τους επίσημους λογαριασμούς της στα social media το δικό της μήνυμα στον 25χρονο Πολωνό μέσο.
Πάτησε γήπεδο και βρίσκεται στο δρόμο της επιστροφής. Ο Νταμιάν Σιμάνσκι επιχειρεί σταδιακά να επανέλθει στο 100% μετά την επέμβαση στην οποία υποβλήθηκε.
Η ΑΕΚ του έστειλε το δικό της μήνυμα από τους επίσημους λογαριασμούς της στα social media. "Σε περιμένουμε", ήταν η λεζάντα που συνόδευσε τη φωτογραφία με τον 25χρονο Πολωνό μέσο.