ΑΕΚ

ΑΕΚ: Η "έκρηξη" του πάγκου στο γκολ του Μάνταλου κόντρα στον Παναθηναϊκό

Οι πανηγυρισμοί των παικτών της ΑΕΚ στο γκολ κόντρα στον Παναθηναϊκό για τα playoffs της Super League Interwetten.
Οι πανηγυρισμοί των παικτών της ΑΕΚ στο γκολ κόντρα στον Παναθηναϊκό YOUTUBE PRINTSCREEN

Η ΑΕΚ έδωσε στη δημοσιότητα την παρακάμερα της νίκης επί του Παναθηναϊκού, με τους πανηγυρισμούς των αναπληρωματικών παικτών της Ένωσης στο γκολ του Μάνταλου να ξεχωρίζουν.

H AEK επικράτησε 1-0 του Παναθηναϊκού στη Λεωφόρο και με αυτό το τρίποντο "κλείδωσε" την έξοδο στην Ευρώπη για την επόμενη αγωνιστική περίοδο. Το νικητήριο γκολ της αναμέτρησης πέτυχε ο Πέτρος Μάνταλος στο 50ο λεπτό.

Η Ένωση έδωσε στη δημοσιότητα την παρακάμερα της αναμέτρησης με τους πράσινους. Φυσικά, από το video ξεχωρίζει η "έκρηξη" του πάγκου της ΑΕΚ στο γκολ του αρχηγού της ομάδας.

Επιπλέον, καταγράφονται το άγχος και η ένταση που υπήρξε στον κρίσιμο αυτόν αγώνα και φυσικά οι πανηγυρισμοί μετά από το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή της αναμέτρησης.

Photo credits: Youtube printscreen