Το tweet του Ραζνάτοβιτς δείχνει τον Πετρούσεβ να ταξιδεύει, πότε φτάνει ο Σέρβος σέντερ στην Αθήνα
![Ο Μίσκο Ραζνάτοβιτς σε συνέντευξη στο SPORT24](https://www.sport24.gr/img/1931/9101726/094000/we480/480/raznatovic.jpg)
Ταξιδεύει προς την Ελλάδα ο Φιλίπ Πετρούσεβ, όπως ανακοίνωσε ο Μίσκο Ραζνάτοβιτς στον λογαριασμό του στο Twitter.
Στο δρόμο, για την ακρίβεια στον αέρα, για την Ελλάδα για λογαριασμό του Ολυμπιακού βρίσκεται ο Φιλίπ Πετρούσεβ όπως αποκάλυψε με μία φωτογραφία ο Μίσκο Ραζνάτοβιτς στον λογαριασμό του στο Twitter. Μία φωτογραφία στην οποία φαίνεται η φιγούρα του πρώην παίκτη των Σίξερς και των Κινγκς, στον πίνακα που βρίσκεται στο gate C120 του αεροδρομίου Νιούαρκ.
Ο Σέρβος σέντερ επιβιβάζεται στην πτήση που θα τον μεταφέρει από την Νέα Υόρκη στο Ελευθέριος Βενιζέλος, στο οποίο αναμένεται να προσγειωθεί στις 10:10 το πρωί της Τρίτης (28/11). "Πάντα ανυπόμονος για πιο ζεστό καιρό" έγραψε ο Σέρβος superagent, που έκλεισε τη συμφωνία του Πετρούσεβ με την ΚΑΕ Ολυμπιακός.