FINAL FOUR 2024

Ρεάλ - Ολυμπιακός: Πρόβλημα στον πίνακα του σκορ που έδωσε προβάδισμα 73-6 στους Μαδριλένους

Ο πίνακας του σκορ υπέστη... βλάβη και έδειξε ότι το σκορ ήταν 73-6, αντί για... 11-6 υπέρ της Ρεάλ EUROKINISSI SPORTS

Μικρή διακοπή είχαμε στον ημιτελικό της Ρεάλ με τον Ολυμπιακό, καθώς ο πίνακας του σκορ υπέστη... βλάβη και έδειξε ότι το σκορ ήταν 73-6, αντί για... 11-6 υπέρ των Μαδριλένων.

Ένα blooper είχαμε στα πρώτα λεπτά του δεύτερου ημιτελικού του Final Four της EuroLeague μεταξύ της Ρεάλ και του Ολυμπιακού με αποτέλεσμα να διακοπεί ο αγώνας.

Το cube της Uber Arena έδειχνε ότι το σκορ του αγώνα ήταν... 73-6 τρία λεπτά μετά την έναρξη του ματς. Σε εκείνο το σημείο το σκορ ήταν 11-6 υπέρ των Μαδριλένων και έπρεπε να μπει το σωστό σκορ. Φυσικά αυτό δεν ήταν το μόνο λάθος, καθώς αρχικά έκανε το σκορ 62-36, ενώ έγινε 0-0.

TAGS FINAL FOUR 2024 EUROLEAGUE ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΑ ΙΣΠΑΝΙΑ