Πληρώθηκε η Εφορία με συμβολή Σαββίδη
Ο ΠΑΟΚ ήταν και αυτόν τον μήνα συνεπής προς το Δημόσιο, σημαντική η βοήθεια του Ιβάν Σαββίδη σε αυτό.
Oπως είχαμε αναφέρει, ο ΠΑΟΚ θα ήταν συνεπής προς την Εφορία και γι' αυτόν τον μήνα και αυτό έγινε... Πληρώθηκε το σχετικό ποσό από τον "Δικέφαλο" και "βγήκε" η σχετική υποχρέωση. Μάλιστα γι' αυτό βοήθησε ο Ιβάν Σαββίδης...
Η συμβολή του μεγαλομετόχου της ΠΑΕ ήταν καθοριστική στο να μην υπάρξει κάποιο πρόβλημα στο συγκεκριμένο θέμα. Κατά τα άλλα, μεγάλη κίνηση υπάρχει στην προπώληση των εισιτηρίων του αγώνα με τα Τρίκαλα.