Ο Ντόρσεϊ έσβησε το post με την "καλημέρα" του στον Ολυμπιακό μετά τα σχόλια που δέχθηκε στο twitter
![Ο Ντόρσεϊ έσβησε το post με την "καλημέρα" του στον Ολυμπιακό μετά τα σχόλια που δέχθηκε στο twitter](https://www.sport24.gr/img/8306/10223613/993000/we480/480/dorsey.jpg)
Σε λιγότερο από μία ώρα μετά το post του στην "καλημέρα" του Ολυμπιακού στο twitter, ο Τάιλερ Ντόρσεϊ έσβησε την ανάρτηση που είχε κάνει, στην οποία είχε δεχθεί πάνω από 100 σχόλια από φίλους των "ερυθρόλευκων" και της Φενέρμπαχτσε.
Ο Τάιλερ Ντόρσεϊ χρειάστηκε λιγότερο από μία ώρα για να κατεβάσει την... καλημέρα που είπε στο twitter, απαντώντας στο χθεσινό (2/2) post του Ολυμπιακού στην γνωστή πλατφόρμα.
Με τα σχόλια - κυρίως από φίλους του Ολυμπιακού που του έλεγαν να επιστρέψει και φίλους της Φενέρ που εκφράζονταν αρνητικά στο πρόσωπό του λόγω του συγκεκριμένου post - να ξεπερνούν τα 100 σε σύντομο χρονικό διάστημα, ο ομογενής γκαρντ υποχρεώθηκε να σβήσει την ανάρτησή του και πλέον στο συγκεκριμένο post εμφανίζεται το σήμα "Not Found", που σημαίνει "δεν βρέθηκε":
Θυμηθείτε το post του Ντόρσεϊ, το οποίο υποχρεώθηκε να κατεβάσει λίγο αργότερα μετά τα μαζεμένα σχόλια:
![Το post του Ντόρσεϊ](https://www.sport24.gr/img/5524/10260344/510000/o/480/0/dorsey-post.jpg)