ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ

NBA, Γιώργος Καλαϊτζάκης: Οι καλύτερες στιγμές του από την 17αρα κόντρα στους Μπλέιζερς

PRINTSCREEN

Δείτε τις καλύτερες στιγμές του Γιώργου Καλαϊτζάκη από το εντυπωσιακό του ντεμπούτο με την φανέλα των Θάντερ, όπου είχε 17 πόντους στην νίκη με 98-94 επί των Μπλέιζερς.

Ο Γιώργος Καλαϊτζάκης έκανε το ντεμπούτο του με τους Θάντερ και μόνο... ψαρωμένος δεν έμοιαζε, πιάνοντας την ευκαιρία από τα μαλλιά στην νίκη της ομάδας του με 98-94 επί των Μπλέιζερς.

Ο Κρητικός γκαρντ είχε καλή παρουσία - κυρίως στο δεύτερο ημίχρονο - τελειώνοντας τον αγώνα με 17 πόντους με 4/6 δίποντα, 2/7 τρίποντα, 3/8 βολές, 1 ριμπάουντ, 2 ασίστ, 3 κλεψίματα, 1 κόψιμο και 7 λάθη σε 43 λεπτά συμμετοχής, πριν αποχωρήσει με τραυματισμό λίγο πριν από το τέλος του αγώνα.