Μακάμπι - Παναθηναϊκός AKTOR: Πλακάτ για τον Γιαννακόπουλο από τους φίλους των Ισραηλινών
![Μακάμπι - Παναθηναϊκός AKTOR: Πλακάτ για τον Γιαννακόπουλο από τους φίλους των Ισραηλινών](https://www.sport24.gr/img/3045/10309347/991000/we480/480/dpg-pano.jpg)
Οι φίλοι της ΜακάμπιΤελ Αβίβ ανέβασαν ένα πανό που έγραφε "Γιαννακόπουλε καλώς ήλθες στο Τελ Αβίβ" το οποίο κατέβηκε λίγη ώρα αργότερα μετά από παρέμβαση της ασφάλειας του γηπέδου.
Ο Παναθηναϊκός AKTOR αντιμετώπισε την Μακάμπι Τελ Αβίβ στο Βελιγράδι για το Game 4 με περισσότερους από 1000 φίλους της ομάδας του Ισραήλ να βρίσκονταο στο γήπεδο.
Μάλιστα σε μια προσπάθεια να πικάρουν τον Δημήτρη Γιαννακόπουλοα ανέβασαν ένα πλακάτ το οποίο έγραφε: "Γιαννακόπουλε καλώς ήλθες στο Τελ - Αβίβ".
Μετά από λίγο το πλακάτ αυτό κατέβηκε ύστερα και από παρέμβαση της ασφάλειας του γηπέδου.