Η επίσημη φωτογράφιση της Εθνικής
![Η επίσημη φωτογράφιση της Εθνικής](https://www.sport24.gr/img/7508/8567458/534000/we480/480/dfea.jpg)
Η Εθνική μας ομάδα πραγματοποίησε την επίσημη φωτογράφιση της για το Eurobasket 2017, ενώ οι Μπουρούσης, Καλάθης και Πρίντεζης βγήκαν φωτογραφία και με τις μασκότ της διοργάνωσης.
Η Εθνική μας ομάδα βρίσκεται στο Ελσίνκι, για την συμμετοχή της στο Eurobasket 2017. Η Ελλάδα θα κάνει πρεμιέρα την Πέμπτη (31/8) κόντρα στην Ισλανδία, και στον όμιλο της θα αντιμετωπίσει επίσης τις Γαλλία, Σλοβενία, Πολωνία και Φινλανδία.
Η Εθνική μας ομάδα πραγματοποίησε την επίσημη φωτογράφιση της για το Eurobasket 2017, ενώ οι Γιάννης Μπουρούσης, Νικ Καλάθης και Γιώργος Πρίντεζης, φωτογραφήθηκαν και με τις μασκότ της διοργάνωσης.
![Η επίσημη φωτογράφιση της Εθνικής](https://www.sport24.gr/img/8988/8567459/048000/o/480/0/drtg.jpg)
#fiba #eurobasket2017 Επίσημη φωτογράφηση #hellasmen #episimiagapimeni #backstage pic.twitter.com/ewQlep7CZU
— Hellenic Basketball (@HellenicBF) 29 Αυγούστου 2017
Πρώτη προπόνηση στην #Helsinkiarena για την Εθνική ανδρών #hellasmen #episimiagapimeni #eurobasket2017 #fiba pic.twitter.com/2tkK4uxEyK
— Hellenic Basketball (@HellenicBF) 29 Αυγούστου 2017