Η αντίδραση του Δημήτρη Γιαννακόπουλου κάτω από το ποστ του Ολυμπιακού για τα συλλυπητήρια στον Εργκίν Αταμάν
![Η αντίδραση του Δημήτρη Γιαννακόπουλου κάτω από το ποστ του Ολυμπιακού για τα συλλυπητήρια στον Εργκίν Αταμάν](https://www.sport24.gr/img/9790/10255175/142000/we480/480/giannakopoulos.jpg)
Ο Ολυμπιακός εξέφρασε τα συλληπητήριά του στον Εργκίν Αταμάν για την απώλεια του πατέρα του και ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος απάντησε με ένα emoji κάτω από την ανάρτηση των ερυθρόλευκων.
Ο Εργκίν Αταμάν θρηνεί την απώλεια του πατέρα του, που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 90 ετών και η ΚΑΕ Ολυμπιακός εξέφρασε τα συλληπητήριά της με ανάρτηση στους λογαριασμούς της στα κοινωνικά δίκτυα.
Κάτω από το ποστ των ερυθρόλευκων, ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος αντέδρασε με ένα emoji στην κίνηση των Πειραιωτών.
![Η αντίδραση του Δημήτρη Γιαννακόπουλου κάτω από το ποστ του Ολυμπιακού για τα συλλυπητήρια στον Εργκίν Αταμάν](https://www.sport24.gr/img/3783/10300836/948000/o/480/0/giannakopoulos.jpg)
Παράλληλα, ανέβασε και το ποστ του Ολυμπιακού με story στο προφίλ του.
![Η αντίδραση του Δημήτρη Γιαννακόπουλου κάτω από το ποστ του Ολυμπιακού για τα συλλυπητήρια στον Εργκίν Αταμάν](https://www.sport24.gr/img/1392/10300839/244000/o/480/0/dpg.jpg)