Ερυθρός Αστέρας: Ο Τεόντοσιτς τραγούδησε το "είσαι στο μυαλό" μετά την κατάκτηση της ABA League και ο Σφαιρόπουλος χειροκροτούσε ρυθμικά
![Ερυθρός Αστέρας: Ο Τεόντοσιτς τραγούδησε το "είσαι στο μυαλό" μετά την κατάκτηση της ABA League και ο Σφαιρόπουλος χειροκροτούσε ρυθμικά](https://www.sport24.gr/img/7998/10318414/704000/we480/480/teodosic.jpg)
Ο Γιάννης Σφαιρόπουλος έδωσε το μικρόφωνο στον Μίλος Τεόντοσιτς και εκείνος τραγούδησε το σύνθημα "είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό".
Ο Γιάννης Σφαιρόπουλος και ο Ερυθρός Αστέρας κατέκτησαν το πρωτάθλημα της ABA League για τη σεζόν 2023/24, κερδίζοντας την Παρτίζαν με 3-0 στους τελικούς της διοργάνωσης.
Μετά τον θρίαμβο οι παίκτες και το σταφ του Ερυθρού γιόρτασαν το πρωτάθλημα, με το πάρτι να έχει και μία νότα... Ολυμπιακού. Ο Σφαιρόπουλος έδωσε το μικρόφωνο στον Τεόντοσιτς και εκείνος τραγούδησε το σύνθημα "είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό".
Στη συνέχεια όλοι μαζί μαζί με τον κόουτς του Ερυθρού Αστέρα τραγούδησαν "Θρύλε ολέ".