Στη Θεσσαλονίκη για το 16-0 ο Ολυμπιακός, μεγάλο ματς στο Μεσολόγγι

Στη Θεσσαλονίκη για το 16-0 ο Ολυμπιακός, μεγάλο ματς στο Μεσολόγγι

Συνεχίζεται η δράση στα ελληνικά παρκέ, με τον Ολυμπιακό να ψάχνει στην έδρα του ΠΑΟΚ το 16-0 στην Α1 Γυναικών. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλες τις κατηγορίες.

Εκτός έδρας με αντίπαλο τον ΠΑΟΚ συνεχίζει ο Ολυμπιακός τις υποχρεώσεις του στην Α1 Γυναικών. Στόχος είναι το 16-0, με τον δεύτερο της βαθμολογίας Φάρο Κερατσινίου να υποδέχεται τη Νίκη Λευκάδας σε ακόμα ένα σημαντικό ματς.

Από εκεί και πέρα, στον Νότο της Β' Εθνικής, ο πρωτοπόρος Ιωνικός Νικαίας θα ψάξει το 18-1 στην έδρα του ουραγού Ίκαρου Νέας Σμύρνης, με τον Διαγόρα να δοκιμάζεται κόντρα στον Πρωτέα Βούλας και τον Ιπποκράτη να παίζει εντός έδρας με τη Δάφνη Δαφνίου. Το μεγάλο ματς της ημέρας, όμως, διεξάγεται στον Βορρά της Β' Εθνικής, με τον Χαρίλαο Τρικούπη να υποδέχεται την Καβάλα στο ντέρμπι κορυφής!

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

Π. Νικολαϊδης 14.00 Φάρος Κερατσινίου-Νίκη Λευκάδας Δημόπουλος-Ντάνος (Τζουβάρας)

Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Παναθηναϊκός Λύρας-Λαζόγκα (Πόθου)

Ν. Σμύρνης 13.00 Πανιώνιος-Παναθλητικός Τσακαλογιάννης-Σταθόπουλος (Βιδάλης)

Δ. Καλτσάς 14.30 Αθηναϊκός-Πρωτέας Β. Τσαχάκης-Φραγκούλη (Ορφανός)

ΕΑΚ Βόλου 12.00 Ολυμπιακός Β.-Εσπερίδες Κ. Τσιαπλής-Παπαγερίδης (Μόρφη Γ.)

ΠΑΟΚ 12.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Γερακίνης-Ξέρας (Αστρεινίδης)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

Κω 12.00 Ανταγόρας Κω-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ασλανίδης Ηλ.-Καραμπιτσάκος

Παπάγου 17.30 ΚΑΟ Μελισσίων-Ηλιούπολη  Αργυρούδης-Καλογριάς (Ζερβούδης)

Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Άρης Πετρούπολης Αυγερινός-Τζίμης (Λιμνιάτης)

Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-ΟΑ Χανίων Χαϊνά-Τσακιράκη Αν. (Παπαδόπουλος Κ.)

Καμινίων 12.00 Προφήτης Ηλίας-Ελευθερία Μοσχάτου Χριστοδουλάκης-Αγγελής (Δραμεσιώτης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΓΑΣ Καλυβίων Αντωνιάδης-Νικολοπούλου (Σαμαρτζή)

2ος Όμιλος

Ν. Ρύσιου 14.00 Αναγέννηση ΝΡ-Ασπίς Ξ. Τσιρόγλου-Λυγούρας (Δέλλας)

ΣΣ Κατερίνης 14.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Πράττος-Πλατέλα (Σαμάλης)

Καλαμαριάς 13.30 Απόλλων Καλ.-Πανσερραϊκός Λαδάς-Θεοδωρίδης (Λαδόπουλος)

Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Τιτάνες Δράμας Γιαννούλης-Χατζηκώστας (Τοζακίδης)

Αλεξάνδρειο 14.00 Άρης-Ηρακλής Βασιλόπουλος-Μαλτέτσιος (Ανδρίτσος)

Μίκρας Α’ 13.30 Ναύαρχος Βότσης-Σταυρούπολη Δικταπανίδης-Τσάνταλη (Καυχίτσας)

Β' ΕΘΝΙΚΗ (19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

1ος Όμιλος

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

Κω 17.00 Ιπποκράτης-Δάφνη Δαφνίου Λιότσιος-Τσιμπούρης

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Κορωπί Λαζαρίδης-Τεφτίκης (Ζερδεβάς)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Διαγόρας Δρ. Αποστολίδης-Τσολάκος Μ. (Ηπιώτης)

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Μπανασάκης-Χριστινάκης (Ελένης)

Μετς Α (κθ) 17.00 Παγκράτι-ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος Θεονάς-Ουσταμπασίδης (Σταματόπουλος)

2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Ηράκλειο Κοντίλης-Μακρόπουλος Α. (Παππάς)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Ιωνικός Ν. Φασόλης-Σκαλτσής (Ντάβαρης)

Τετάρτη 7 Μαρτίου

Δ. Βικέλας 19.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Τρίτων Γρίβα-Καλογερόπουλος Φ. (Σταύρου)

2ος Όμιλος

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

Μεσολογγίου 17.00 Χ. Τρικούπης-Καβάλα Αναστόπουλος Α.-Κυριακόπουλος (Πατσατζόπουλος)

Χαλκηδόνας 17.00 Χαλκηδόνα-Ασπίς Ξάνθης Ελευθεριάδης-Δημάδης (Παραλυκίδης)

Αρναίας 16.00 Στρατώνι-Αγρίνιο Σιμητόπουλος-Γαζέτας (Κασαπίδης)

Φαρσάλων 17.00 ΓΣ Φαρσάλων-Ανατόλια Παπαδόπουλος Θ.-Ταρενίδης Κ. (Τέγα)

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σ.-Μαχητές Δόξας Πεύκων Ντούρας-Μπακάλης (Γιαβρής)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ερμής Λαγκαδά Τσιρτσιμάλης-Τζιοπάνος Ν. (Παπαδόπουλος Ν.)

Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη 86 Πευκοχωρίου-Ελίμεια Θεοδώρου-Γραικός (Θωμόπουλος)

Γ' ΕΘΝΙΚΗ (17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ακράτα Ορφανός Ιορ.-Τηγάνης (Μαυραντζάς)

Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Έσπερος ΑΟΠΑ Φάκαρος-Καρακωνσταντόπουλος (Παπαδόπουλος Στ.)

ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-ΚΑΟ Μελισσίων Λεκατσάς-Ασημακάκη (Κωστής)

ΔΚΓ Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ένωση Ιλίου Κουτσοδήμος-Καββαδάς (Μάρκου)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιάδα Λεχ. Κιουλαφάς-Ντάσης (Κουλούρης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΚΑΠ Μαντήλας-Μπιτσιζάνος (Ρόζης)

Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου

Τέντα 18.00 Καλαμάτα 1980-Αχαγιά 82 Κοτσώνης.-Μελισσάρης (Ηλιόπουλος Σπ.)

2ος Όμιλος

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Ερμής Σχηματαρίου Καμήτσος-Καρανικόλα Αλ. (Παπαγιαννόπουλος)

Κλαδισού 15.00 ΑΟΚ Χανιά-Έσπερος Λαμίας Ζιώγας-Σκουλαρίκης (Πετράκης Ν.)

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-ΑΕΕ Παναγίτσας Λαμπίρης-Μπακετέα (Γολεγού)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Νίκη Αμαρουσίου Σπυρόπουλος-Νερομυλιώτης (Ζώης)

Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Λοκρός Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Ευστρατίου)

3ος Όμιλος

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβεζας-Ζέφυρος 02 Καρακώστας-Κοντογιάννης (Μυζίκος)

Κέρκυρας 15.00 Φαίακας-Βέροια Παπανικολάου-Ιορδανίδης (Καραλής)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-ΑΠΣ Πτολεμαϊδα Τσούλης-Κουκουλεκίδης (Μελανίδης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Αγραφιώτης Ι.-Αγραφιώτης Γρ. (Τσιργούλας)

Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-ΓΕ Αγρινίου Ντόγκας-Χρυσάφης (Γκαρζονίκας)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ιωνικός Ιωνίας Παζώλης-Λελούδας (Κηπουρίδης)

4ος Όμιλος

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος-Καλ.-Απόλλων Καλαμαριάς Εκιζόγλου-Καλέσης (Σακελαρίου)

Μίμης Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-Ορφέας Ν. Σκοπού Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Τζιοπάνος)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Μαντουλίδης Παπαδόπουλος Χ.-Καρκαλέτσης (Πολυχρονίδης)

Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-Αίας Ευόσμου Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Βαφειάδης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Γεωργούλης-Γκούτας (Φωτιάδης)

Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Ελευθερούπολη Κοϊμτζόγλου-Τζιοπάνος Γ. (Γκουρτζελίδης)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Πετανίδου (Σιμητόπουλος)

Photo Credits: Eurokinissi

 
SHARE

24MEDIA NETWORK

8 ακραίες θεραπείες για τη φαλάκρα

Δεν μπορείς να φανταστείς τι κάνουν μερικοί άνθρωποι για να μη χάσουν τα μαλλιά τους.

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ

 

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ SPORT24