MEDIA

Τηλεοπτικό πρόγραμμα: Όλες οι ποδοσφαιρικές μεταδόσεις του τετραημέρου

Ο Σαλάχ μονομαχεί με τον Ρούμπεν Ντίας
Ο Σαλάχ μονομαχεί με τον Ρούμπεν Ντίας 2020 CLIVE BRUNSKILL / POOL VIA AP

Πλούσια αγωνιστική δράση θα έχουμε στο ποδόσφαιρο και αυτό το τετραήμερο (01-04/10) με το Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός και το Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Σίτι να ξεχωρίζουν. Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων.

Οι ευρωπαϊκές υποχρεώσεις των ομάδων ολοκληρώθηκαν και από την Παρασκευή (01/10) έχουμε επιστροφή στην αγωνιστική δράση για τα εγχώρια πρωταθλήματα.

Δίχως αμφιβολία το αιώνιο ντέρμπι Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός και το Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Σίτι ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι και οι μοναδικές αναμετρήσεις με ενδιαφέρον.

Ακριβώς από κάτω θα βρείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων του τετραημέρου για τους οποίους φυσικά θα έχετε ενημέρωση και από το Matchcenter του SPORT24.

Το αναλυτικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του τριημέρου

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

  • 21:30 Bundesliga: Κολωνία - Γκρόιτερ Φιρτ / Novasports 3HD
  • 21:45 Serie A: Κάλιαρι - Βενέτσια / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 21:45 EFL Championship: Στόουκ - Γουέστ Μπρομ / Novasports 6HD
  • 22:00 Ligue 1: Λανς - Ρεν / Novasports 2HD
  • 22:00 La Liga: Αθλέτικ Μπιλμπάο - Αλαβές / Novasports 1HD
  • 23:15 Liga Portugal BWIN: Φαμαλικάο - Βιτόρια Γκιμαράες / COSMOTE SPORT 8 HD

ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

  • 12:00 Super League Interwetten Κ19: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός / Novasports 3HD
  • 13:00 Τουρκικό Πρωτάθλημα: Καρσίγιακα - Μπαχτσεσεχίρ / COSMOTE SPORT 4 HD
  • 14:30 EFL Championship: Κόβεντρι - Φούλαμ / Novasports 2HD
  • 14:30 Premier League: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Έβερτον / COSMOTE SPORT 1 HD
  • 15:00 La Liga: Οσασούνα - Ράγιο Βαγιεκάνο / Novasports 1HD
  • 16:00 Serie A: Σαλερνιτάνα - Τζένοα / COSMOTE SPORT 5 HD
  • 16:00 Super League Interwetten: Βόλος ΝΠΣ - Αστέρας Τρίπολης / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 16:30 Bundesliga: Χέρτα - Φράιμπουργκ / Novasports 6HD
  • 16:30 Bundesliga: Στουτγάρδη - Χόφενχαϊμ / Novasports 5HD
  • 16:30 Bundesliga: Βόλφσμπουργκ - Γκλάντμπαχ / Novasports 4HD
  • 16:30 Bundesliga: Ντόρτμουντ - Αουγκσμπουργκ / Novasports 3HD
  • 17:00 EFL Championship: Κάρντιφ - Ρέντινγκ / Novasports Start
  • 17:00 Premier League: Λιντς - Γουότφορντ / COSMOTE SPORT 4 HD
  • 17:00 Premier League: Μπέρνλι - Νόριτς / COSMOTE SPORT 8 HD
  • 17:00 Premier League: Τσέλσι - Σαουθάμπτον / COSMOTE SPORT 3 HD
  • 17:15 La Liga: Μαγιόρκα - Λεβάντε / Novasports 1HD
  • 18:00 Ligue 1: Μονπελιέ - Στρασμπούρ / Novasports 2HD
  • 19:00 Ρωσικό Πρωτάθλημα: Ντιναμό Μόσχας - Κρασνοντάρ / COSMOTE SPORT 9 HD
  • 19:00 Serie A: Τορίνο - Γιουβέντους / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 19:30 La Liga: Κάδιθ - Βαλένθια / Novasports 4HD
  • 19:30 Bundesliga: Λειψία - Μπόχουμ / Novasports 3HD
  • 19:30 Premier League: Μπράιτον - Άρσεναλ / COSMOTE SPORT 1 HD
  • 20:00 Liga Portugal BWIN: Πόρτο - Πάσος Φερέιρα / COSMOTE SPORT 8 HD
  • 20:30 Super League Interwetten: Άρης - Απόλλων Σμύρνης / Novasports Prime
  • 21:30 Bundesliga 2: Νυρεμβέργη - Αννόβερο / Novasports 3HD
  • 21:45 Serie A: Σασουόλο - Ίντερ / COSMOTE SPORT 3 HD
  • 22:00 Ligue 1: Νις - Μπρεστ / Novasports 2HD
  • 22:00 La Liga: Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα / Novasports 1HD
  • 22:30 Liga Portugal BWIN: Αρούκα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας / COSMOTE SPORT 8 HD

ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

  • 13:30 Serie A: Μπολόνια - Λάτσιο / COSMOTE SPORT 7 HD
  • 14:00 Ligue 1: Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν / Novasports 2HD
  • 14:00 cinch Scottish Premiership: Αμπερντίν - Σέλτικ / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Αντερλεχτ - Κλαμπ Μπριζ / Novasports 5HD
  • 14:30 Bundesliga 2: Σάλκε - Ινγκολσταντ / Novasports 3HD
  • 15:00 La Liga: Έλτσε - Θέλτα Novasports 1HD
  • 15:30 Eredivisie: Άγιαξ - Ουτρέχτη / Novasports 4HD
  • 16:00 Premier League: Γουέστ Χαμ - Μπρέντφορντ / COSMOTE SPORT 5 HD
  • 16:00 Serie A: Σαμπντόρια - Ουντινέζε / COSMOTE SPORT 4 HD
  • 16:00 Serie A: Βερόνα - Σπέτσια / COSMOTE SPORT 9 HD
  • 16:00 Premier League: Κρίσταλ Πάλας - Λέστερ / COSMOTE SPORT 8 HD
  • 16:00 Premier League: Τότεναμ - Άστον Βίλα / COSMOTE SPORT 3 HD
  • 16:00 Super League Interwetten: Παναιτωλικός - ΑΕΚ / COSMOTE SPORT 1 HD
  • 16:00 Super League Interwetten: Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα / Novasports Prime
  • 16:30 Bundesliga: Μάιντς - Ουνιόν Βερολίνου / Novasports 3HD
  • 17:15 La Liga: Εσπανιόλ - Ρεάλ Μαδρίτης / Novasports 1HD
  • 17:45 Eredivisie: Φίτεσε - Φέγενορντ / Novasports 6HD
  • 18:00 Ligue 1: Λιλ - Μαρσέιγ / Novasports 2HD
  • 18:15 Super League Interwetten: ΟΦΗ - ΠΑΟΚ / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 18:30 Bundesliga: Μπάγερν Μονάχου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης / Novasports 3HD
  • 18:30 Premier League: Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Σίτι / COSMOTE SPORT 3 HD
  • 19:00 Serie A: Ρόμα - Έμπολι / COSMOTE SPORT 9 HD
  • 19:00 Serie A: Φιορεντίνα - Νάπολι / COSMOTE SPORT 8 HD
  • 19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Αντβέρπ - Γάνδη / Novasports 5HD
  • 19:30 La Liga: Χετάφε - Ρεάλ Σοσιεδάδ / Novasports Start
  • 19:30 La Liga: Βιγιαρεάλ - Ρεάλ Μπέτις / Novasports 1HD
  • 20:00 Liga Portugal BWIN: Μπενφίκα - Πορτιμονένσε / COSMOTE SPORT 6 HD
  • 20:30 Bundesliga: Αρμίνια Μπίλεφελντ - Μπάγερ Λεβερκούζεν / Novasports 3HD
  • 20:30 Super League Interwetten: Ιωνικός - ΠΑΣ Λαμία / COSMOTE SPORT 1 HD
  • 20:30 Super League Interwetten: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός / Novasports Prime
  • 21:00 Eredivisie: Άιντχοφεν - Σπάρτα Ρότερνταμ / Novasports 6HD
  • 21:30 Serie B: Μπενεβέντο - Περούτζια / Novasports 4HD
  • 21:45 Ligue 1: Σεντ Ετιέν - Λιόν / Novasports 2HD
  • 21:45 Serie A: Αταλάντα - Μίλαν / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 22:00 La Liga: Γρανάδα - Σεβίλλη / Novasports 1HD
  • 22:30 Liga Portugal BWIN: Μπράγκα - Μποαβίστα COSMOTE SPORT 8 HD

ΔΕΥΤΕΡΑ 04 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

  • 02:00 MLS: Πόρτλαντ - Ιντερ Μαϊάμι / Novasports Start
  • 22:00 Segunda division: Ζίρονα - Αλμερία / Novasports 1HD

Δείτε εδώ το αναλυτικό τηλεοπτικό πρόγραμμα κάθε ημέρας στην ειδική ενότητα του SPORT 24.

TAGS MEDIA SUPER LEAGUE INTERWETTEN PREMIER LEAGUE LA LIGA LIGUE 1 BUNDESLIGA SERIE A ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΛΛΑΔΑ
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ