SUPER LEAGUE 2

Super League 2: Το Σάββατο 20/11 το Ολυμπιακός Β' - ΑΕΛ και το Καλαμάτα - Παναθηναϊκός Β'

Ο Φώτης Κίτσος πανηγυρίζει το γκολ που σημείωσε κόντρα στον ΠΑΟΚ Β'
Ο Φώτης Κίτσος πανηγυρίζει το γκολ που σημείωσε κόντρα στον ΠΑΟΚ Β' EUROKINISSI SPORTS

Η Super League 2 έκανε γνωστό το πρόγραμμα της 3ης και 4ης αγωνιστικής που θα είναι εμβόλιμη. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και όλα τα παιχνίδια των ομάδων σε Α' και Β' όμιλο.

Το πρόγραμμα της 3ης και 4ης αγωνιστικής η οποία θα διεξαχθεί εμβόλιμα την Τετάρτη (24/11) έκανε γνωστό η Super League 2. Το Σαββατοκύριακο 20-21/11 θα γίνει η 3η αγωνιστική με τον Ολυμπιακό να παίζει με την ΑΕΛ και την Καλαμάτα να υποδέχεται τον Παναθηναϊκό. Επίσης την ίδια μέρα ο ΠΑΟΚ θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας την Τρίγλια και η ΑΕΚ την ΑΕ Καραϊσκάκης.

Όσο για τα παιχνίδια της εμβόλιμης αγωνιστικής όλα θα γίνουν την Τετάρτη (24/11) με τον Ολυμπιακό Β' να παίζει εκτός έδρας με τον Απόλλωνα Λάρισας, τον ΠΑΟΚ' να υποδέχεται τη Βέροια, την ΑΕΚ Β' να αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον Εργοτέλη και τον Παναθηναϊκό να έχει ρεπό.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της 3ης και 4ης αγωνιστικής σε Α' και Β' όμιλο:

3η αγωνιστική

Α ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 (15:00)

Π.Κ. Ρέντη, Ολυμπιακός Β' - ΑΕΛ

Δημοτικό Σερρών, Πανσερραϊκός – Τρίκαλα

Καυτανζόγλειο, Τρίγλια – ΠΑΟΚ Β΄

ΚΥΡΙΑΚΗ 21.11.2021 (15:00)

Δημοτικό Βέροιας, Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου

Μακεδονικού, Απόλλων Πόντου – Νίκη Βόλου

Δημοτικό Καρδίτσας, Αναγέννηση Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας

Α΄ΔΑΚ Κατερίνης, Πιερικός – Καβάλα

Ξάνθη Arena, Ξάνθη - Θεσπρωτός

Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 (15:00)

Δημοτικό Αιγάλεω, Αιγάλεω – ΟΦ Ιεράπετρας

Δημοτικό Λιβαδειάς, Λεβαδειακός – Χανιά

Δ.Α.Κ. Γάλλου, Επισκοπή – Αστέρας Βλαχιώτη

Δημοτικό Καισαριανής, Κηφισιά - Εργοτέλης

Δημοτικό Σπάτων, ΑΕΚ Β’ – Καραϊσκάκης Αρτας

Δημοτικό Μεσσήνης, Καλαμάτα – Παναθηναϊκός Β'

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 (18:00)

Παγκρήτιο, Ηρόδοτος – Ζάκυνθος

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11/2021 (15:00)

Δημοτικό Ρόδου, Ρόδος - Διαγόρας

Ρεπό: Καλλιθέα

4η αγωνιστική

Α ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24/11/2021 (15:00)

Ανθή Καραγιάννη, Καβάλα – Ξάνθη

Δημοτικό Αριδαίας, Αλμωπός Αριδαίας – Πιερικός

Νεάπολης Βόλου, Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου

Μακεδονικού, ΠΑΟΚ Β'- Βέροια

Δημοτικό Τρικάλων, Τρίκαλα – Τρίγλια

Αλκαζάρ, ΑΕΛ – Πανσερραϊκός

Φιλιππούπολης, Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Β'

ΠΕΜΠΤΗ 25/11/2021 (15:00)

Πανθεσσαλικό, Νίκη Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ρεπό: Θεσπρωτός

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24/11/2021 (15:00)

Δημοτικό Αγίων Αναργύρων, Καραϊσκάκης Αρτας- Καλαμάτα

Παγκρήτιο Στάδιο, Εργοτέλης – ΑΕΚ Β'

Δημοτικό Σπάρτης, Αστέρας Βλαχιώτη - Κηφισιά

Δημοτικό Ρόδου, Διαγόρας - Επισκοπή

Δημοτικό Περιβολίων, Χανιά - Ρόδος

Δημοτικό Ζακύνθου, Ζάκυνθος - Λεβαδειακός

Βουζουνεράκειο Στάδιο, ΟΦ Ιεράπετρας – Ηρόδοτος

Δημοτικό Πανιωνίου Γ.Σ.Σ., Καλλιθέα - Αιγάλεω

Ρεπό: Παναθηναϊκός Β’

TAGS SUPER LEAGUE 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΚ ΞΑΝΘΗ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΒΕΡΟΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΧΑΝΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΡΟΔΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ