SUPER LEAGUE INTERWETTEN

Στις 13 Μαρτίου το Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

Στις 13 Μαρτίου το Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
INTIME SPORTS

Ανακοινώθηκε από την Super League το πρόγραμμα από την 20η έως την 30η αγωνιστική που περιλαμβάνει τα ματς Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ, ΑΕΚ-Ολυμπιακός, ΑΕΚ-Παναθηναϊκός, Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός και Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ.

Ορίστηκε από την Super League και το υπόλοιπο πρόγραμμα από την 20η έως την 30η αγωνιστική που περιλαμβάνει αρκετά σπουδαία παιχνίδια. Το ενδιαφέρον φυσικά εστιάζεται στο "αιώνιο" ντέρμπι που θα διεξαχθεί την Κυριακή (13/3) το βράδυ.

Επίσης ξεχωρίζουν τα ματς Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (7/2), ΑΕΚ-Ολυμπιακός (13/2), Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (21/2), ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (28/2), Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (13/3).

Μάλιστα οι τρεις τελευταίες αγωνιστικές θα διεξαχθούν την ίδια ημερομηνία και ώρα. Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα:

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 30/01/2016 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Σάββατο 30/01/2016 17:15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Σάββατο 30/01/2016 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Κυριακή 31/01/2016 15:00 Α.Ε.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ Ο.Α.Κ.Α.
Κυριακή 31/01/2016 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 31/01/2016 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Κυριακή 31/01/2016 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Κυριακή 31/01/2016 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 06/02/2016 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Σάββατο 06/02/2016 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σάββατο 06/02/2016 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 07/02/2016 15:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 07/02/2016 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Α.Ε.Κ.
Κυριακή 07/02/2016 17:15 ΒΕΡΟΙΑ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Κυριακή 07/02/2016 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Δευτέρα 08/02/2016 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 13/02/2016 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Σάββατο 13/02/2016 17:15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 13/02/2016 19:30 Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Κυριακή 14/02/2016 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Κυριακή 14/02/2016 17:15 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 14/02/2016 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 14/02/2016 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Δευτέρα 15/02/2016 19:30 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 20/02/2016 15:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Σάββατο 20/02/2016 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο 20/02/2016 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε.Κ.
Κυριακή 21/02/2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Κυριακή 21/02/2016 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 21/02/2016 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Κυριακή 21/02/2016 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Δευτέρα 22/02/2016 19:30 ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 27/02/2016 15:00 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 27/02/2016 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 27/02/2016 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 28/02/2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 28/02/2016 17:15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 28/02/2016 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 28/02/2016 19:30 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Δευτέρα 29/02/2016 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 05/03/2016 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Σάββατο 05/03/2016 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Σάββατο 05/03/2016 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Κυριακή 06/03/2016 15:00 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 06/03/2016 17:15 ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 06/03/2016 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Κυριακή 06/03/2016 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Δευτέρα 07/03/2016 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ.

Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 12/03/2016 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 12/03/2016 17:15 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο 12/03/2016 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 13/03/2016 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 13/03/2016 17:15 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Κυριακή 13/03/2016 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή 13/03/2016 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Δευτέρα 14/03/2016 19:30 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 19/03/2016 15:00 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Σάββατο 19/03/2016 17:15 ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 19/03/2016 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Κυριακή 20/03/2016 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
Κυριακή 20/03/2016 17:15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Κυριακή 20/03/2016 17:15 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Κυριακή 20/03/2016 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Δευτέρα 21/03/2016 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Α.Ε.Κ.
Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ "
Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή 10/04/2016 19:00 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 10/04/2016 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Κυριακή 10/04/2016 19:00 ΒΕΡΟΙΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 10/04/2016 19:00 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Κυριακή 10/04/2016 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Κυριακή 10/04/2016 19:00 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Κυριακή 10/04/2016 19:00 Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 10/04/2016 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Κυριακή 17/04/2016 19:00 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

TAGS SUPER LEAGUE INTERWETTEN
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ