ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός: Η ισοφάριση του Μπα μετά το λάθος του Πασχαλάκη

Ο Αλέξανδρος Πασχαλάκης κάνει έξοδο κόντρα τον Ολυμπιακό και δέχεται γκολ σε κόρνερ
Ο Αλέξανδρος Πασχαλάκης κάνει έξοδο κόντρα τον Ολυμπιακό και δέχεται γκολ GLOMEX

Ο Ολυμπιακός ισοφάρισε σε 1-1 με κεφαλιά του Ουσεϊνού Μπα στο 77ο λεπτό ύστερα από εκτέλεση κόρνερ του Κώστα Φορτούνη και λανθασμένη έξοδο του Αλέξανδρου Πασχαλάκη. (VIDEO)

Ο ΠΑΟΚ υποδέχτηκε το απόγευμα της Τετάρτης τον Ολυμπιακό στην Τούμπα στο μεγάλο εξ αναβολής ματς για την 6η αγωνιστική της Super League Interwetten και ο Δικέφαλος άνοιξε το σκορ στο 51ο λεπτό με τον Σβέριρ Ίνγκασον μετά από απόκρουση του Ζοζέ Σα. Οι ερυθρόλευκοι έφτασαν στην ισοφάριση με τον Ουσεϊνού Μπα στο 77ο λεπτό.

Ο Αφρικανός με καρφωτή κεφαλιά μετά από εκτέλεση κόρνερ του Κώστα Φορτούνη και άστοχη έξοδο του Αλέξανδρου Πασχαλάκη, έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.