ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Όλες οι αθλητικές ειδήσεις του Παναθηναϊκού στο SPORT24. Ενημέρωση για ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλεϊ και όλα τα αθλητικά τμήματα του Παναθηναϊκού. Ρεπορτάζ, αποτελέσματα αγώνων, στιγμιότυπα, μεταγραφές και όλες οι εξελίξεις για τον Παναθηναϊκό με την εγκυρότητα του SPORT24.
Ο Τάσος Μπακασέτας στο match programme του Παναθηναϊκού
image
Super League 2: Πολύτιμο τρίποντο για τον Παναθηναϊκό Β' και νίκη - βάλσαμο του Αιγάλεω στον Ρέντη για τη μάχη της παραμονής
image
Ο Τάσος Μπακασέτας
image
Μονομαχία του Μπερνάρ με τον Λάζαρο Ρότα
image
Τερίμ: "Να ελαχιστοποιήσουμε τα λάθη κόντρα στην ΑΕΚ, σημαντικό το τρίποντο για να μείνουμε κοντά"
image
Δανιήλ: "Μέχρι τις 15 Απριλίου οι τελικές αποφάσεις για τον τελικό"
image
SUPERLEAGUE 2023-2024 /  -   (  / EUROKINISSI)
image
Ο Φατίχ Τερίμ στον πάγκο του Παναθηναϊκού σε ματς πρωταθλήματος κόντρα στην Κηφισιά | 25 Φεβρουαρίου 2024
image
Super League: Κλήθηκαν σε απολογία ΑΕΚ και Παναθηναϊκός
image
Ο αναπληρωτής υπουργός αθλητισμού, Γιάννης Βρούτσης
image
Ο Τούρκος επιχειρηματίας και μεγιστάνας των μίντια, Ατζούν Ιλίτζαλι, παρακολουθεί αγώνα της Χαλ με την Έβερτον για το Κύπελλο Αγγλίας | 8 Ιανουαρίου 2022
image
SUPERLEAGUE 2023-2024 / PLAYOFFS /  -  (  / EUROKINISSI)
image
Η ΑΕΚ που τα έχει όλα στα πόδια της και ο ΠΑΟΚ που καλπάζει όπως καμία άλλη ομάδα στην Ελλάδα
image
Ο Παναθηναϊκός "τρώει" εδώ και δύο χρόνια τα ίδια γκολ απ' τον ΠΑΟΚ στη Λεωφόρο
image
Ο Φατίχ Τερίμ στη διάρκεια του Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
image
Έξαλλος ο Τερίμ στη flash interview: "Δεν έχω ξαναδεί τέτοιους διαιτητές, είναι ντροπή να δίνει μόνο 4 λεπτά καθυστερήσεις"
image
image
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ: Ο Σπόραρ συγκρούστηκε με τον Κετζιόρα, έφυγε με φορείο και έγινε αναγκαστική αλλαγή στο ημίχρονο
image
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ: Εκπληκτική ενέργεια Τόμας, ασίστ Σοάρες και γκολάρα με το εξωτερικό ο Ντεσπόντοφ για το 0-1 στα 64''