Ολυμπιακός: Ο Μιλτιάδης Μαρινάκης χτύπησε τατουάζ το τρόπαιο του Conference League
![Ολυμπιακός: Ο Μιλτιάδης Μαρινάκης χτύπησε τατουάζ το τρόπαιο του Conference League](https://www.sport24.gr/img/4248/10325390/607000/we480/480/miltiadis.jpeg)
Ο Μιλτιάδης Μαρινάκης ανέβασε story του στο Instagram με το νέο του τατουάζ, το τρόπαιο του Conference League.
Ο Ολυμπιακός ζει τεράστιες στιγμές, μετά την κατάκτηση του Conference League στην OPAP Arena. Τρελαμένος με το ιστορικό επίτευγμα και ο γιος του Βαγγέλη Μαρινάκη, Μιλτιάδης.
Μάλιστα, χτύπησε τατουάζ με το τρόπαιο της διοργάνωσης και την ημερομηνία, στην οποία ο Ολυμπιακός νίκησε την Φιορεντίνα. Ο Μιλτιάδης Μαρινάκης πανηγύρισε το τρόπαιο, με την ερυθρόλευκη φανέλα του Κάρμο.
![Ολυμπιακός: Ο Μιλτιάδης Μαρινάκης χτύπησε τατουάζ το τρόπαιο του Conference League](https://www.sport24.gr/img/4485/10325391/670000/o/480/0/mil.jpeg)