Μάντσεστερ Σίτι: Περήφανη για τον Γκρίλις η Ρεβέκκα
![Περήφανη για τον Γκρίλις και την Μάντσεστερ Σίτι η Ρεβέκκα](https://www.sport24.gr/img/5336/10319597/902000/we480/480/rebecca.jpg)
Η σύντροφος του Τζακ Γκρίλις εξέφρασε την υπερηφάνεια της για τον σύντροφό της αλλά και για την Μάντσεστερ Σίτι, που κατέκτησε για 4η σερί χρονιά το πρωτάθλημα.
Η Μάντσεστερ Σίτι έγραψε ιστορία, καθώς έγινε η πρώτη αγγλική ομάδα, που κατέκτησε για 4η σερί χρονιά την Premier League.
Οι ποδοσφαιριστές των πολιτών το πανηγύρισαν, έχοντας δίπλα τους τα αγαπημένα τους πρόσωπα και τις οικογένειές τους και ο Τζακ Γκρίλις το γιόρτασε μαζί με την Ρεβέκκα.
Η σύντροφος του Άγγλου ποδοσφαιριστή ανήρτησε μερικές φωτογραφίες από τη φιέστα κι εξέφρασε την υπερηφάνεια τόσο για τον Γκρίλις, όσο και τους πολίτες.