H 10ωρη μαραθώνια εκπομπή του SPORT24 μέσα από την OPAP Arena για τα 100 χρόνια της ΑΕΚ
![H 10ωρη μαραθώνια εκπομπή του SPORT24 μέσα από την OPAP Arena για τα 100 χρόνια της ΑΕΚ](https://www.sport24.gr/img/346/10298601/642000/we480/480/aek1.jpg)
Από τις 10:00 το πρωί μέχρι αργά το βράδυ, οι Παντελής Βλαχόπουλος, Παντελής Διαμαντόπουλος, Θέμης Καίσαρης μαζί με τους Ηλία Καλλονά, Αντώνη Οικονομίδη, Λάμπρο Μπαλάφα και Μάνο Ναβροζίδη θα παρουσιάσουν τη μεγάλη γιορτή στην OPAP Arena. Συνεντεύξεις, καλεσμένοι, αφιερώματα, αποκαλυπτικές ιστορίες θα συνθέτουν ένα μοναδικό κιτρινόμαυρο παζλ.