Λαμία - Παναθηναϊκός: Ο Καρλίτος με κεφαλιά το 0-1

Ο Καρλίτος μονομαχεί στην αναμέτρηση του Αστέρα με τον Παναθηναϊκό για τη SuperLeague Interwetten
Ο Καρλίτος στην αναμέτρηση του Αστέρα με τον Παναθηναϊκό EUROKINISSI

Ο Παναθηναϊκός άνοιξε το σκορ (0-1) στη Λαμία με την κεφαλιά του Καρλίτος στο όγδοο λεπτό. Ο Ισπανός σκόραρε για τρίτο διαδοχικό ματς. (VIDEO)

Η Λαμία υποδέχθηκε το βράδυ του Σαββάτου (31/10) τον Παναθηναϊκό για την 7η αγωνιστική της SuperLeague Interwetten και το τριφύλλι άνοιξε το σκορ στο όγδοο λεπτό της αναμέτρησης που διεξήχθη στο Αθανάσιος Διάκος.

Ο Τάσος Χατζηγιοβάνης εκτέλεσε το κόρνερ, ο Καρλίτος πετάχτηκε στο πρώτο δοκάρι, έπιασε την κεφαλιά και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της εστίας που υπερασπίστηκε ο Κωνσταντίνος Θεοδωρόπουλος.

Ο Ισπανός σκόραρε για τρίτο διαδοχικό ματς, μετά από εκείνα κόντρα σε ΟΦΗ και Βόλο. Δείτε το γκολ: