CHAMPIONS LEAGUE

Γαλατασαράι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Ζιγιές και Ακτούρκογλου έφεραν σε ισορροπία το ματς σε εννιά λεπτά, γκάφα του Ονάνα στο 3-2

PRINT SCREEN

Ο Χακίμ Ζιγιές σκόραρε ξανά με απευθείας εκτέλεση φάουλ μετά από ολέθρια γκάφα του Ονάνα που δεν μπόρεσε να αποκρούσει την μπάλα και την έστειλε στα δίχτυα του. Εννιά λεπτά ο Ακτούρκογλου με ένα απίθανο γκολ σκόραρε με ένα απίθανο γκολ και ισοφάρισε σε 3-3.

Η Γαλατασαράι μείωσε σε 3-2 της Μάντστεστερ Γιουνάιτεντ με τον ίδιο σκόρερ. Ο Ζιγές εκτέλεσε το φάουλ από τα αριστερά στο 62ο λεπτό και ο Ονάνα έκανε ένα τεράστιο λάθος με αποτέλεσμα να μην μπορέσει να αποκρούσει την μπάλα και να καταλήξει στα δίχτυα του.

Εννέα λεπτά μετά οι Τούρκοι ισοφάρισαν σε 3-3. Ο Ζιγές από σκόρερ έγινε δημιουργός και ο Ακτούρκογλου με ένα απίθανο γκολ έστειλε την μπάλα στην κλειστή γωνία του Ονάνα.

TAGS CHAMPIONS LEAGUE ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΙ ΑΓΓΛΙΑ ΤΟΥΡΚΙΑ