ΑΕΚ - Παναθηναϊκός: Κροτίδα έσκασε πίσω από την εστία των πράσινων και ο Μπρινιόλι έπεσε στο χορτάρι

PRINT SCREEN

Μικρή διακοπή είχαμε στο 66ο λεπτό της αναμέτρησης ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Παναθηναϊκό αφού μία κροτίδα έσκασε δίπλα στην εστία του Μπρινιόλι και ο Ιταλός τερματοφύλακας έπεσε στον αγωνιστικό χώρο.

Στο 66ο λεπτό της αναμέτρησης ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Παναθηναϊκό είχαμε μικρή διακοπή. Συγκεκριμένα κροτίδα έπεσε στον αγωνιστικό χώρο ακριβώς δίπλα από εστία του Μπρινιόλι.

Αμέσως μετά την έκρηξη ο Ιταλός τερματοφύλακας έπεσε στο γρασίδι και αμέσως έσπευσαν κοντά του οι γιατροί των πρασίνων. Ευτυχώς ο Μπρινιόλι δεν αντιμετώπισε κάποιο σοβαρό πρόβλημα και μετά από λίγα λεπτά συνεχίστηκε η αναμέτρηση.

Στην επανέναρξη του αγώνα η ΑΕΚ έπαιξε γρήγορα την μπάλα και έφτασε στο 1-0 με γκολ του Πινέδα.

TAGS STOIXIMAN SUPER LEAGUE ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΕΚ ΑΕΚ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ