STOIXIMAN BASKET LEAGUE

Το μπασκετικό πρόγραμμα της ημέρας (31/10)

Μπάλα και μπασκέτα
Μπάλα και μπασκέτα EUROKINISSI

Το σημερινό (1/11) μπασκετικό πρόγραμμα, μετά και την αναβολή της αναμέτρησης του Άρη με τον Ηρακλή αλλά και του Προμηθέα με τον Παναθηναϊκό, περιλαμβάνει παιχνίδια μόνο από τη Β' και Γ' Εθνική κατηγορία αλλά και Α2 Γυναικών.

Αναμετρήσεις μόνο από από Β', Γ' Εθνική κατηγορία και Α2' γυναικών περιλαμβάνει στο Κυριακάτικο (1/11) μπασκετικό πρόγραμμα, αφού τόσο η αναμέτρηση του Προμηθέα με τον Παναθηναϊκό, όσο και αυτή του Άρη με τον Ηρακλή αναβλήθηκαν.

Το σημερινό πρόγραμμα:

Basket League

Αλεξάνδρειο 19.30 Άρης-Ηρακλής Κορομηλάς Η.-Σταματόπουλος-Κάρδαρης (Παπαδόπουλος Ν.) - ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ (προς Τετάρτη (4/11)

Δ. Τόφαλος 19.00 Προμηθέας Π.-Παναθηναϊκός Σχινάς-Τσαρούχα-Θεονάς (Θεοδωρόπουλος) - ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Β' Εθνική

(1ος Όμιλος – 4η αγωνιστική)

Κορίνθου 12.30 ΚΑΟ Κορίνθου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Πλιάκας-Ασλανίδης-Ξυλάς (Μαυραντζάς)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Εθνικός Καραβίτης-Αργυρούδης-Κούλης Κ. (Ορφανός Γ.)

Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Έσπερος Μηλαπίδης-Ορφανός Εμ.-Δόλγυρας (Ζερβούδης) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Ληξουρίου 14.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Λιότσος-Ρίζος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Χριστοδουλάκης-Μαυρέλης-Λεβεντάκος (Μουζάκης Στ.)

(2ος Όμιλος – 4η αγωνιστική)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Ηλυσιακός Στρέμπας-Γρίβα-Τζίμης (Παπαδόπουλος Στ.)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Π. Φάληρο Σπυρόπουλος-Ουσταμπασίδης-Καλογριάς (Σταματόπουλος)

Δαϊς 17.00 Δούκας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Σκαλτσής-Κοτσίρης-Γεράνιος (Γολεγού)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Καρακάσης-Μακρόπουλος-Λάμπος (Πετράκης)

8ου Δημοτρικού 17.00 Νε Μεγαρίδος-Άρης Νίκαιας Αποστολίδης-Ορφανός Ιορδ.-Χρηστίδης Π. (Τηγάνης)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Πανιώνιος Τσακαλογιάννης-Ντάνος-Κανελλόπουλος (Μαχαιριανάκης)

Σταύρος Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Πρωτέας Βούλας Ραχιώτης-Τηγάνης-Κοτσώνης (Παπαδόπουλος Κ.)

(3ος Όμιλος – 3η αγωνιστική)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Πρωτέας Γρεβενών Ελευθεριάδης-Εκίζογλου-Λαδάς (Δροσόπουλος) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Ερμής Σχηματαρίου Ταρενίδης Κ.-Ντόγκας-Χρυσάφης (Χλωρός) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ίκαροι Τρικάλων Ζαχαρής-Τσουμαχίδης-Μπούγλος (Τσίργουλας)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικό-ΑΚ Χαλκίδας Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Τζιοπάνος) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Νίκη Βόλου Θεοδώρου-Αγραφιώτης Γρ.-Τσάνταλη (Ιωακειμίδης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ιωάννινα ΣΚ Κοϊμτζόγλου-Πράττος-Καντερές (Μελανίδης) - ΑΝΑΒΟΛΗ (18/11)

(4ος Όμιλος – 4η αγωνιστική)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Αρετσού Θεοδώρου-Σαρακενίδης-Βασιλόπουλος (Αργυρού Μ.) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Λεύκιππος Ξάνθης Φακίτσας-Παζώλης-Καρακώστας (Γκούμας) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερρών-Ερμής Λαγκαδά Παπαγεωργίου Κ.-Παπαγερίδης-Μελανίδης (Δραγκίογλου)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Μαραμής-Κοντογιάννης-Γεωργούλης (Παραλυκίδης) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Γ' Εθνική

(1ος Όμιλος – 3η αγωνιστική)

Αιγίου 14.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-Εργοτέλης Σπυρλιδάκης-Βαγγάλης (Πίγκας)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΣΚ Καλαμάτα Παπαδόπουλος Χ.-Μαρτινάκος (Θεοδωρόπουλος)

Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Αίολος Αγυιάς Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Γιαλικάρης)

ΕΑΠ 14.00 ΕΑ Πατρών-Διαγόρας Ρόδου Κηπώσης-Αναστασόπουλος (Θεοδοσόπουλος)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΓΑΕΤ Δίων Ο Κυπαρισσεύς Τούσης-Ανδρεόπουλος (Θεοδοσόπουλος) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Ρεπό: Σφήκα Αμαλιάδας

(2ος Όμιλος – 3η αγωνιστική)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Δάφνη Ραπτογιάννης-Κουλουμπαρίτσης (Αντερριώτης)

Μυτιλήνης 17.00 Παπάδος Γέρας-Έξω Παναγίτσα Δημουλάς-Εφραιμίδης (Τσεκούρας Ιωάν.)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Ο Μίλων Κονταράτος-Γιαννακόπουλος Φ. (Τεφτίκης)

Εσπέρου 12.30 Ίκαροι Καλλιθέας-Τελεθριακός Αντωνίου-Καρανικόλα Ελ. (Γολεγού)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ-Κορωπί Μαρίγλη-Χουγιάζος (Μάρης)

Ρεπό: ΦΟ Βροντάδου

(3ος Όμιλος - 3η αγωνιστική)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Νίκη Αμαρουσίου Αδαμόπουλος Κ.-Ζαγούρης (Παππάς)

Μοσχάτου 12.00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΕ Δικαίου Κω Χατζημάρκος-Ροδίτης (Ευστρατίου)

Γαλανόπουλος 17.00 Ποσειδών Λουτρακίου-Χαλάνδρι Ελ Ανύ-Λιόνας (Μαυραντζάς)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-Πέρα Μπακετέα-Ξηροκώστας (Πετρόπουλος)

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων Καραμπιτσάκος-Χαϊνά (Κουλούρης)

(4ος Όμιλος – 3η αγωνιστική)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Γόμφοι Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Β. (Καραδήμας) - ΑΝΑΒΟΛΗ (18/11)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Αναγέννησις Λαμίας Ευφραιμίδης Στ.-Τοπαλίδης (Γκουντέλιας)

Παλαμά 17.00 ΓΣ Παλαμά Οι Τιτάνες-Αμπελώνας 1986 Σταματόπουλος-Γιαννούλης Στ. (Μανάσης)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Σπάρτακος Ιωαννίνων Γιατρόπουλος-Ιορδανίδης (Μηναρετζόπουλος) - ΑΝΑΒΟΛΗ (18/11)

Καναλακίου 17.00 ΑΕ Καναλακίου Αχέρων-Αναγέννηση Καρδίτσας Λυγούρας-Σταμπουλής (Τσιγγέλης)

Ρεπό: Λέων ΑΣ Μεσολογγίου

(5ος Όμιλος – 3η αγωνιστική)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ίκαροι Γιαννιτσών Μπήτης-Τσαούση (Παπαγεωργίου Μ.) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Δ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΦΣΦ Ο Αριστοτέλης Κουκουλεκίδης-Κώννης (Καλότσης) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-ΑΟΚ Βέροιας Σιταρίδης-Δικταπανίδης (Ανδρίτσος) - ΑΝΑΒΟΛΗ

(6ος Όμιλος – 3η αγωνιστική)

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Γαλάτιστα Μπούγλος Ιωάν.-Αβραμίδου (Τοζακίδης) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Α1 Γυναικών

Μοσχάτου 15.00 Ελευρία Μοσχάτου-ΠΑΣ Γιάννινα Παντελίδης-Φάκαρος-Χριστινάκης (Αλετράς)

Εσπέρου 17.00 Εσπερίδες Καλλιθέας-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Τσάτσης-Μπούκας-Καρακωνσταντόπουλος (Τζουβάρας)

Λευκάδας 13.00 Νίκη Λευκάδας-Παναθηναϊκός Παναγιώτου-Λογοθέτης-Μαρινάκης (Κανελλόπουλος)

ΣΕΦ Αιθ. 5 15.00 Ολυμπιακός-ΟΑ Χανίων Καρπάνος-Τσιμπούρης-Τσακιράκη (Βιδάλης)

Σπόρτιγκ 14.00 Σπόρτιγκ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λαζαρίδης Κ.-Σκουλαρίκης-Γαρίνη (Ελευθεριάδης Γ.)

Photo Credits: Eurokinissi

TAGS STOIXIMAN BASKET LEAGUE A2 ΜΠΑΣΚΕΤ A2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ

NEWSFEED

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ