Πανιώνιος: Οι έξαλλοι πανηγυρισμοί στη Νέα Σμύρνη για την άνοδο στην Elite League
![2022-2023 / PLAY OFF / - (KLODIAN LATO / EUROKINISSI)](https://www.sport24.gr/img/9557/10032824/132000/we480/480/pan1.jpg)
Οι φίλοι του Πανιωνίου γέμισαν ασφυκτικά το "Ανδρέας Βαρίκας" κι εν συνεχεία, μετά από τη νίκη επί της Μυκόνου, ξέσπασαν σε έξαλλους πανηγυρισμούς.
Η Νέα Σμύρνη πανηγυρίζει την άνοδο του Πανιωνίου στην Elite League, στην αρχή της προσπάθειας για την επάνοδο στην πρώτη γραμμή του αθλήματος στη χώρα. Η νίκη επί της Μυκόνου ήταν αυτή που έδωσε το εισιτήριο για την Elite League, αλλά και το έναυσμα για έξαλλους πανηγυρισμούς στο "Ανδρέας Βαρίκας".
Οι φίλοι του Πανιωνίου άναψαν δεκάδες καπνογόνα με το φινάλε του αγώνα, την ώρα που οι παίκτες και οι άνθρωποι της ομάδας (με πρώτο και καλύτερο τον Φάνη Χριστοδούλου) γιόρταζαν την επίτευξη του φετινού στόχου.
Μην ξεχνάμε άλλωστε πως ο Πανιώνιος δεν κατέκτησε απλά την άνοδο στην Elite League, αλλά ήταν κι η ομάδα που κατέκτησε το UNICEF Trophy της ΕΟΚ, δίνοντας το "παρών" στο Final Eight του Κυπέλλου Ελλάδας ΟΠΑΠ.
![Αντώνης Μάντζαρης και Δημήτρης Βεργίνης κουβάλησαν τον Πανιώνιο τη φετινή σεζόν](https://www.sport24.gr/img/6717/10032830/661000/o/480/0/pan5.jpg)
![Χρήστος Σκάνδαλος και Γιώργος Σταθόπουλος βοήθησαν σημαντικά στην επίτευξη του στόχου](https://www.sport24.gr/img/157/10032828/686000/o/480/0/pan3.jpg)
![Κόσμος και ομάδα έγιναν ένα στους πανηγυρισμούς](https://www.sport24.gr/img/3843/10032829/734000/o/480/0/pan4.jpg)
![Οι έξαλλοι πανηγυρισμοί στο "Ανδρέας Βαρίκας"](https://www.sport24.gr/img/9182/10032826/822000/o/480/0/pan2.jpg)
![Χαμός από τα καπνογόνα στη Νέα Σμύρνη](https://www.sport24.gr/img/5688/10032831/774000/o/480/0/pan6.jpg)
![Η στιγμή της αποθέωσης για τους παίκτες του Πανιωνίου](https://www.sport24.gr/img/7242/10032832/792000/o/480/0/pan7.jpg)