Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα: Στο ΣΕΦ για το Game 3 ο Μεντιλίμπαρ
![Ο Μεντιλίμπαρ στο ΣΕΦ για το Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα](https://www.sport24.gr/img/9270/10308562/063000/we480/480/medilibar.jpg)
Ο Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ βρέθηκε το βράδυ της Μεγάλης Τρίτης στο ΣΕΦ για να παρακολουθήσει το Game 3 ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τη Μπαρτσελόνα.
Την ευκαιρία να βρεθεί στο ΣΕΦ για να παρακολουθήσει το Game 3 ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τη Μπαρτσελόνα είχε το βράδυ της Μεγάλης Τρίτης ο Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ.
Ο Βάσκος τεχνικός της ομάδας ποδοσφαίρου των "ερυθρόλευκων" πήγε στο γήπεδο για να δει από κοντά το παιχνίδι του Ολυμπιακού με αντίπαλο μια ομάδα από την πατρίδα του.
![EUROLEAGUE 2023-2024 / - (LATO KLODIAN / EUROKINISSI)](https://www.sport24.gr/img/6618/10308559/948000/o/480/0/mentilibar-sef1.jpg)
Ο Μεντιλίμπαρ μάλιστα γνώρισε την αποθέωση από τους φίλους των γηπεδούχων οι οποίοι περιμένουν από τον Βάσκο να τους οδηγήσει την Μεγάλη Πέμπτη (2/5) και σε ένα θετικό αποτέλεσμα επί της Άστον Βίλα στον ημιτελικό του Conference League.