Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα: Ο Ντίλον Μπρουκς των Ρόκετς στο ΣΕΦ για το Game 4 των playoffs
![EUROLEAGUE 2023-2024 / PLAY OFF / - . (LATO KLODIAN / EUROKINISSI)](https://www.sport24.gr/img/832/10309323/047000/we480/480/brooks-sef.jpg)
Ο Καναδός φόργουορντ των Χιούστον Ρόκετς, Ντίλον Μπρουκς, βρέθηκε στο κατάμεστο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας και παρακολουθήσε το κρίσιμο Game 4 του Ολυμπιακού με την Μπαρτσελόνα για τα playoffs της EuroLeague.
Το Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας ήταν κατάμεστο για το Game 4 του Ολυμπιακού με την Μπαρτσελόνα για τα playoffs της EuroLeague, με την ερυθρόλευκη ΚΑΕ να ανακοινώνει ακόμα ένα sold-out τη φετινή σεζόν.
Την κρίσιμη αναμέτρηση μεταξύ Πειραιωτών και Καταλανών παρακολούθησε και ο Καναδός φόργουορντ των Χιούστον Ρόκετς, Ντίλον Μπρουκς, που βρέθηκε στο ΣΕΦ μαζί με τον Ελάιτζα Μήτρου-Λονγκ.
![EUROLEAGUE 2023-2024 / PLAY OFF / - . (LATO KLODIAN / EUROKINISSI)](https://www.sport24.gr/img/3947/10309328/336000/o/480/0/brooks-sef-2.jpg)
![EUROLEAGUE 2023-2024 / PLAY OFF / - . (LATO KLODIAN / EUROKINISSI)](https://www.sport24.gr/img/8002/10309330/379000/o/480/0/brooks-sef-3.jpg)
Ο Μπρουκς μέτρησε τη φετινή σεζόν 12.7 πόντους, 3.4 ριμπάουντ και 1.7 ασίστ ανά 30.9 λεπτά σε 72 αναμετρήσεις στη regular season του NBA.