Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

ΕΛΛΑΔΑ

Οι "οβίδες" του Γιάννη Ταραλίδη

Ταραλίδης

Ο Γιάννης Ταραλίδης πέτυχε ένα ε-κ-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ο γκολ-φάουλ στο ματς Ερμής - ΑΠΟΕΛ και το Sport24.gr θυμάται ορισμένες από τις γκολάρες του Έλληνα μέσου (VIDEO).

Ο Ταραλίδης "όπλισε" στο 95ο λεπτό, σημάδεψε και... "εκτέλεσε" τον Κίσσα του ΑΠΟΕΛ κάνοντας το 2-1 για τον Ερμή και χαρίζοντας το Super Cup στην ομάδα του. Ο Έλληνας άσος, βέβαια, μας έχει συνηθίσει σε εντυπωσιακά γκολ από το ξεκίνημα της καριέρας του.

Το Sport24.gr συγκέντρωσε ορισμένα από τα καλύτερα γκολ του 33άχρονου μέσου και σας τα παρουσιάζει μέσα από ένα όμορφο βίντεο.

Από το 2000 και το ματς ΟΦΗ - Πανηλειακός, μέχρι το 2014 και το ματς Ερμής - ΑΠΟΕΛ. Απολαύστε...