ΣΤΟΙΧΗΜΑ

Ακτινογραφία κουπονιού Δευτέρας

Διαβάστε συνοπτικά στατιστικά, ειδήσεις και εκτιμήσεις για όλα τα παιχνίδια του κουπονιού της Δευτέρας(14/7). betblog.gr

135. ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ-ΛΑΧΤΙ

Εδώ και εννιά αγωνιστικές η Ίντερ Τούρκου εναλλάσσεται από ήττα σε νίκη (4-0-5, σειρά έχει η νίκη) και παραμένει στο μέσον της βαθμολογίας, παρά το ότι έχει κερδίσει και τα τέσσερα τελευταία της εντός έδρας ματς (5-2-1 συνολικά). Με ρεκόρ 7-8-3 και την καλύτερη άμυνα η Λάχτι είναι στην τρίτη θέση της βαθμολογίας. Εντυπωσιακά τα under της, έχει 16/18 συνολικά και 7/8 εκτός έδρας, αλλά και 15 συνεχόμενα στο πρωτάθλημα (τα 8/15 και under 1,5). Εκτός έδρας έχει τις περισσότερες ισοπαλίες και την καλύτερη άμυνα (2-4-2, γκολ 6-5). Ματς ανοιχτό σε κάθε αποτέλεσμα, λογική επιλογή το under στο 1,57.

Πάμε στοίχημα LIVE

136. ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ-ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ

Ισορροπημένο παιχνίδι με τις δύο ομάδες να χωρίζουν τρεις βαθμοί. Η Νόρκεπινγκ είναι στο μέσον της βαθμολογίας και μέτρια εντός έδρας, όπου σκοράρει δύσκολα, η Τζουργκάρντεν (2-4-1 εκτός έδρας) έχει φέρει εφτά συνεχόμενα under και 6/7 εκτός έδρας. Στο 1,875 προσφέρεται το under στην Bet365, πολύ πιθανό βάσει στατιστικής και το Χ στο ημίχρονο (2,20/Bet365) με τη Νόρκεπινγκ να μετράει 0-4-2 εντός έδρας στα πρώτα 45 λεπτά και την Τζουργκάρντεν 0-7-0 εκτός έδρας, αντίστοιχα. Διαβάστε περισσότερα εδώ .