Super League 1: Την 1η Δεκεμβρίου το Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
Η Super League 1 ενέκρινε όλο το πρόγραμμα μέχρι τη 16η αγωνιστική με το Ολυμπιακός - ΑΕΚ να γίνεται στις 27/10, το ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός στις 3/11, το Παναθηναϊκός - ΑΕΚ στις 10/11 και το Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ την 1η Δεκέμβρη.
Η Super League 1 ενέκρινε το απόγευμα της Παρασκευής στο Δ.Σ. το πρόγραμμα για τις αγωνιστικές 7 έως 16 ανάμεσα στις οποίες θα διεξαχθούν τα παιχνίδια Ολυμπιακός - ΑΕΚ, ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός, Παναθηναϊκός - ΑΕΚ και Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ.
Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα από την 7η έως της 16η αγωνιστική η οποία θα διεξαχθεί το τριήμερο 21/22/23-12 με το παιχνίδι ΠΑΟΚ - Ατρόμητος να γίνεται δυο μέρες πριν τα Χριστούγεννα.
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
19/10
19:30 Ολυμπιακός - ΟΦΗ
20:00 Παναιτωλικός - ΑΕΛ
20/10
17:00 Ξάνθη - Άρης
17:15 Πανιώνιος - Αστέρας
18:00 ΠΑΟΚ - Λαμία
19:30 ΑΕΚ - Βόλος
20:00 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
26/10
17:15 ΟΦΗ - Ξάνθη
19:30 Βόλος - ΠΑΟΚ
27/10
15:00 Παναθηναϊκός - ΑΕΛ
17:00 Ατρόμητος - Πανιώνιος
17:15 Άρης - Παναιτωλικός
19:30 Ολυμπιακός - ΑΕΚ
28/10
19:30 Αστέρας - Λαμία
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2/11
19:30 Πανιώνιος - Άρης
20:00 Ξάνθη - Ολυμπιακός
3/11
15:00 ΑΕΛ - ΟΦΗ
17:00 Παναιτωλικός - Αστέρας
19:30 ΑΕΚ - Ατρόμητος
20:00 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός
4/11
20:00 Λαμία - Βόλος
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
9/11
17:15 Βόλος - Παναιτωλικός
19:30 ΟΦΗ - ΠΑΟΚ
10/11
15:00 Άρης - Αστέρας
17:00 Ξάνθη - Πανιώνιος
17:15 Ολυμπιακός - Ατρόμητος
19:30 Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
11/11
19:30 ΑΕΛ - Λαμία
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
23/11
19:30 Πανιώνιος - Ολυμπιακός
20:00 Λαμία - Ξάνθη
24/11
17:00 Ατρόμητος - ΟΦΗ
17:15 Αστέρας - Βόλος
18:00 ΠΑΟΚ - ΑΕΛ
19:30 ΑΕΚ - Άρης
19:30 Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
30/11
17:15 Πανιώνιος - Παναιτωλικός
19:30 ΟΦΗ - ΑΕΚ
1/12
15:00 Παναθηναϊκός - Αστέρας
17:00 Ξάνθη - Ατρόμητος
17:15 ΑΕΛ - Βόλος
17:15 Άρης - Λαμία
19:30 Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
7/12
18:00 ΠΑΟΚ - Ξάνθη
19:30 ΑΕΚ - Πανιώνιος
20:00 Παναιτωλικός - Ολυμπιακός
8/12
17:00 Λαμία - ΟΦΗ
17:15 Αστέρας - ΑΕΛ
19:30 Ατρόμητος- Άρης
19:30 Βόλος - Παναθηναϊκός
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14/12
17:15 ΟΦΗ - Άρης
19;30 Παναθηναϊκός - Λαμία
20:00 Ξάνθη - ΑΕΚ
15/12
15:00 ΑΕΛ - Ατρόμητος
17:15 Βόλος - Πανιώνιος
19:30 Αστέρας - Ολυμπιακός
19:30 Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ
15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18/12
17:00 Ξάνθη - Παναιτωλικός
17:15 Ολυμπιακός - ΑΕΛ
17:15 ΟΦΗ - Παναθηναϊκός
19:30 ΑΕΚ - Αστέρας
19:30 Ατρόμητος - Λαμία
19/12
17:15 Άρης - Βόλος
19:30 Πανιώνιος - Βόλος
16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
21/12
19:30 Αστέρας - Ξάνθη
19:30 Λαμία - ΑΕΚ
22/12
15:00 ΑΕΛ - Πανιώνιος
17:00 Παναιτωλικός - ΟΦΗ
17:15 Βόλος - Ολυμπιακός
19:30 Παναθηναϊκός - Άρης
23/12
18:00 ΠΑΟΚ - Ατρόμητος