X

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

ΓΑΛΛΙΑ

Παρί: Δύο γκολ, δύο που ακυρώθηκαν και ένα δοκάρι στο πρώτο ημίχρονο με τη Μονακό

Ο Κιλιάν Εμπαπέ πανηγυρίζει γκολ απέναντι στην Ανζέ AP PHOTO/FRANCOIS MORI

Η Παρί ήταν καταιγιστική στο πρώτο ημίχρονο του εκτός έδρας αγώνα με τη Μονακό για την 11η αγωνιστική της Ligue 1. Έβαλε δύο γκολ (Εμπαπέ), άλλα δύο της ακυρώθηκαν, ενώ ο Κεν είχε δοκάρι.

Ένα 15λεπτο ισορροπημένου αγώνα και ακολούθως απόλυτης κυριαρχίας της Παρί στο πρώτο 45λεπτο με τη Μονακό, για την 11η αγωνιστική της Ligue 1. Ο Εμπαπέ έκανε το 0-1 στο 25' και το 0-2 στο 37' με πέναλτι.

Στο 39' ο Κεν σκόραρε αλλά καταλογίστηκε οφσάιντ μέσω VAR, το ίδιο και ο Εμπαπέ στο 44'. Προσθέτε και ένα δοκάρι που είχε ο Κεν...