X

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ: Το εξαιρετικό σουτ του Βέλεθ για το 1-0

Το εξαιρετικό σουτ του Βέλεθ για το 1-0 του Παναθηναϊκού επί της ΑΕΚ NOVA GLOMEX

Στο 58ο λεπτό, ο Φραν Βέλεθ εκμεταλλεύτηκε την πάσα με το κεφάλι από τον Σεΐκ Νιας και με εξαιρετικό σουτ μέσα από την περιοχή, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0. (VIDEO)

Ο Παναθηναϊκός πήρε προβάδισμα στο 58ο λεπτό του ντέρμπι με την ΑΕΚ με σκόρερ τον Φραν Βέλεθ. Ύστερα από εκτέλεση φάουλ του Μαουρίσιο, ο Σεΐκ Νιας πήρε την κεφαλιά, βρήκε τον Ισπανό στόπερ, ο οποίος την κατέβασε υπέροχα και με ένα εξαιρετικό σουτ νίκησε τον Γιώργο Αθανασιάδη για το 1-0.